Munich Bus Simulator Full İndir (v1.2) Oyun indir

Oyun / 05 November 2015

Münih otobüs simülatörü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Münih Otobüs Simülatörü - Simülasyonda yeni bir dönüm noktası: Popüler şehir otobüsü simülatörünün halefi olan Citybus Simulator Münih 2010 - New York, 100 hattının tamamını kapsayan ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: TML-Studios

Publisher: Aerosoft GmbH

sürüm tarihi: 7 Nis, 2014

tür: simülasyon, gündelik, macera

Simülasyonda yeni bir dönüm noktası: popüler şehir otobüsü simülatörünün halefi olan Citybus Simülatörü Münih 2010 - New York'u, müze hattı olarak da bilinen 100 hattının tamamını kapsayan. Ana Demiryolu İstasyonu Nord'dan başlayarak, Münih'teki "Ostbahnhof" yolculuğunu sonlandırmak için 22 müze ve diğer gezi noktalarını geçer.

Yolların gerçek kursları inanılmaz bir grafiksel ayrıntıda tasarlanmıştır. İlk defa bir otobüs simülatörünün teknik yönleri modellenmiştir ve sürüş özelliklerini kesinlikle gerçekçi hale getiren gerçek bir eğitim simülatörüne dayanmaktadır.

Yeni Citybus Simulator Münih, Simülasyon için grafikler açısından kesinlikle yeni standartlar belirler ve oyun oynamak için eğlenceli hale getiren benzersiz unsurlarla birlikte gelir. Yeni geliştirilen araç yönetim sistemi, hiç görülmeden önce gerçeklik seviyesi, motorun "ayarlama" seçeneklerinin yanı sıra etkileşimli trafik müdürü. Tabii ki, orijinal duyuruları dinlerken 43'ten fazla ayrıntılı gezi noktasını geçmeyi planlamak için Adam Lion'ın şehir otobüsünü kullanabilirsiniz.

Anahtar fetürleri: Son derece detaylı orijinal adam Lion'ın şehir otobüsü üçte çok sayıda çalıştırılabilir eleman ile model çeşitleri Yeni geliştirilen araç yönetimi, hiç görülmeden önce hiç görülmemiş gerçeklik seviyesine neden oldu Arıza ve arızaları simüle etmek için isteğe bağlı veya otomatik arıza cihazı Motorun Ayarlama Seçenekleri ve Tahrik Sistemi İçin İnce Ayarlama İnteraktif Trafik Direktörü 100 hattın gerçekçi simülasyonu (müze hattı) Şehir boyunca 43'ten fazla orijinal gezi noktası Münih Copilot OCC (Operasyon Kontrol Merkezi) Gönderme Merkezi ile İnteraktif Radyo İletişimi Orijinal Duyurular Bonus: Test zemin manzarası

Minimum: OS: Vista / 7/8 (32 bit / 64 bit sürümü) İşlemci: 2.8 GHz ile çift çekirdekli işlemci Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce 9800 GT veya karşılaştırılabilir AMD DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 5 GB mevcut alan Ses kartı: evet Ek notlar: Not: Windows XP desteklenmiyor!

Önerilen: OS: Vista / 7/8 (32 bit / 64 bit sürümü) İşlemci: 3 GHz ile çift çekirdekli işlemci Bellek: 4 MB RAM Grafikler: GeForce GTX 680 veya karşılaştırılabilir AMD DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 5 GB mevcut alan Ses kartı: evet Ek notlar: Not: Windows XP desteklenmiyor!
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
20
TELİF HAKKI İHLALİ