Music Awards Manager Full İndir Oyun indir

Müzik Ödülleri Yöneticisi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Müzik Ödülleri Yöneticisi Gerçeklik! Oyunumuzda, garajlardaki provalardaki provalardan, dünyaca ünlü performans gösteren aşamalardaki görünüşe kadar gidebilirsiniz.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: rahat, rpg, simülasyon, strateji, hayatta kalma

Müzik Ödülleri Müdürü Hamster Gaming tarafından geliştirilmiştir ve yayınlanır. 6 Aralık 2017'de piyasaya sürüldü.

Her zaman kendi müzikal grubunuzu yaratmayı ve yıldızlara yol açmayı hayal ettiniz mi? Şimdi arzuların bir gerçek olabilir! Bizim oyunumuzda, garajlardaki provalardan, dünyaca ünlü sanatçıların ziyaret ettiği aşamalardaki görünüşe kadar her yoldan gidebilirsiniz.

Farklı konularda şarkı kaydetme fırsatına sahip olacaksınız, her birinin adını ver, albümleri bırakın. Yeni doğan müzisyenlerin faaliyetlerini tamamen ve tamamen yönetmek!

Müzik dünyasında en popüler dört tür var: Rock, Elektronik Müzik, Pop, R'n'B. Müzisyenleriniz her yöne oynayabilir, bu yüzden oyunun başında zor bir seçim yapmanız gerekmez - tüm bu türlerde gelişin!

Aralarından seçim yapabilmek için üç düzeyde zorluk var, ancak oyun sizin için zor gibi görünüyorsa, zorluk seviyenizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Grup'un tanıtımı ile birkaç yönetici tarafından desteklenecek, her birinin nasıl yapılacağı konusunda çok sayıda fikir var. Sizin için daha önemli olan çok zor ahlaki seçeneklerle yüzleşmek zorunda kalacaksınız: Para, Black PR ile popülerlik ya da insanların aşkı? Yoksa sadece yaratıcılığınızı kitlelere taşımak ve insanları mutlu etmek ister misiniz? Yöneticiler, doğru seçimi yaparsanız ve kalbinizi ve kafanızı dinlerseniz size çok miktarda bonus vereceklerdir. Akıllıca ve adil davranmanız gerekecek, çünkü bazı seçimler aksine itibarınıza zarar verebilir.

Minimum: OS: Windows XP (SP2) + İşlemci: 1.2 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX 9 uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
57
TELİF HAKKI İHLALİ