Music Band Manager Full İndir Oyun indir

müzik grubu yöneticisi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Müzik Band Yöneticisi - Her zaman kendi müzik grubunu yaratmayı hayal ettiniz mi? Hayalinizi gerçekleştireceğiz! Şarkıları kaydedin, albümleri bırakın ve grup etkinliklerini yönetin! İlerlemesiyle ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: hamsters oyun

Publisher: hamsters oyun

sürüm tarihi: 6 Aralık, 2017

tür: simülasyon, yönetim, strateji, hayatta kalma, rahat, rpg

Her zaman kendi müzikal grubunuzu yaratmayı ve yıldızlara yol açmayı hayal ettiniz mi? Şimdi arzuların bir gerçek olabilir! Bizim oyunumuzda, garajlardaki provalardan, dünyaca ünlü sanatçıların ziyaret ettiği aşamalardaki görünüşe kadar her yoldan gidebilirsiniz.

Farklı konularda şarkı kaydetme fırsatına sahip olacaksınız, her birinin adını ver, albümleri bırakın. Yeni doğan müzisyenlerin faaliyetlerini tamamen ve tamamen yönetmek!

Müzik dünyasında en popüler dört tür var: Rock, Elektronik Müzik, Pop, R'n'B. Müzisyenleriniz her yöne oynayabilir, bu yüzden oyunun başında zor bir seçim yapmanız gerekmez - tüm bu türlerde gelişin!

Aralarından seçim yapabilmek için üç düzeyde zorluk var, ancak oyun sizin için zor gibi görünüyorsa, zorluk seviyenizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Grup'un tanıtımı ile birkaç yönetici tarafından desteklenecek, her birinin nasıl yapılacağı konusunda çok sayıda fikir var. Sizin için daha önemli olan çok zor ahlaki seçeneklerle yüzleşmek zorunda kalacaksınız: Para, Black PR ile popülerlik ya da insanların aşkı? Yoksa sadece yaratıcılığınızı kitlelere taşımak ve insanları mutlu etmek ister misiniz? Yöneticiler, doğru seçimi yaparsanız ve kalbinizi ve kafanızı dinlerseniz size çok miktarda bonus vereceklerdir. Akıllıca ve adil davranmanız gerekecek, çünkü bazı seçimler aksine itibarınıza zarar verebilir.

Mevcut yüzlerce farklı müzik aletine sahip olacaksınız, müzisyenlerinize verebileceğiniz birçok havalı şey ve bu eşyaların her biri belirli bir bonus verecek!

Üst yolda birçok müzikal ödül kazanın! Diğer oyuncularla ilk 100'deki bir yer için yarışın!

Müzisyenleriniz sık sık onlara neler olduğunu hakkında yorum yapacaklar, bu yüzden kesinlikle sıkılmayacaksınız!

Aksine, tüm dünyayı müziğinizin yardımıyla fethetmeye başlayın!

- 4 türde kendi müziğin oluşturulması;

- dünyadaki konserleri;

- Birkaç gizli süper hedefler;

- çok ilginç olaylar ve zor seçimler;

- çok çeşitli araçlar ve müzisyenler için şeyler;

- müzikal ödüller ve başarılar;

- Müzik çizelgelerinin ilk satırlarına girme şansı;

- dünya çapında bir dünya çapında bir süperstar olma fırsatı!

Minimum: OS: Windows XP (SP2) + İşlemci: 1.2 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX® 9 uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
71
TELİF HAKKI İHLALİ