Mutant Football League Full İndir (Mayhem Bowl Update) Oyun indir

mutant futbol lig full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Mutant Football League Bir oyun başlıyor Hızlı bir şekilde tahmin edilebilir unsur kırılmış durumda kemikleri keşfedeceksiniz.

Mutant Football League PC oyunu genel bakış:

Mutant Football League, Digital Dreams Entertainment LLC tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmaktadır. 31 Ekim, 2017'de piyasaya sürüldü.

Mutantlar ve Canavarlar, bu aksiyonun, arcade tarzı futbol oyununda gridiron üzerinde manyak karnavayı açığa çıkarın. Yoğun futbol liguedeleri, yoğun çevrimiçi çok oyunculu eylem, derin strateji ve ölümcül mizah.

Acımasız hayranlarla dolu fantastik arenalar ve ölümcül tuzaklar, oyuncuların en yüksek puanı kazanmalarını veya rakiplerini öldürmelerini ve ortadan kaldırarak kazanmalarını sağlayan her yarışmada Mayhem için sahneyi belirledi. "Refribe" olarak, bir aramayı devirmek ya da bir oyuncunun büyüklüğünde büyümek ve pumpatics'ı yolunda yetiştirmek için "minnettar" hale getirmek. Ne zaman bir oyun başlarsa, yalnızca tahmin edilebilir olan öğenin kırılmış durumda kemikleri hızlı bir şekilde keşfedin.

Anahtar fetürleri:

  İki oyuncunun çevrimiçi veya dört oyuncu yerel çok oyunculu, birbirinizi sıkıştırın ya da takılmak ve muhalif hükümetleri ezmek için size seçenek verir. Kan susamış, visecracking iskelet ölüleri, zırhlı bruiserbots, ceza uzaylıları, mutasyona uğramış insanlar ve canavar orklarından oluşan 18 takım arasından seçim yapın. NBA Reçel ve NFL Blitz Şöhret Communtator, Tim Kitzrow, her oyun için unutulmaz, yetişkin odaklı oyunla oynayabilir. REF, REF, BOM'ları RATLER VE TESLİMELERİNE KİRALAMAK İÇİN KİRLİ PRICKS kullanın veya oyuncularınıza, gerçek fark yaratma anları için şüpheci rekabete karşı maksimum karanlığa maruz kalacaklar! Ligdeki 18 eşsiz alan, artar, booby tuzakları, yangın çukurları, toksik hendekler ve vızıltı testereleri eğlenceli ama ölümcül engeller sunar. Mfl All-Stars Wham Nötron, Bomba Shady, Ghoulio kemikleri ve daha fazlası gibi oynayın ...

  Mutant Football League full ücretsiz indirmek nasıl:

  1. Bedava İndir Mutant Football League PC oyunu Burada:

  (Tüm bağlantılar değiştirilebilir, lütfen diğer tüm sunucuları daha önce doğrulayın)

  • Link Mutant Futbol Ligi Mayhem Bowl-Skidrow Torrent:

  • link megaup.net:

  • link mega.co.nz:
  indirin < / A>

  • Bağlantı bağlantısı GO4UP (Çoklu Bağlantılar):

  • link tusfiles:
  Yükleme ...

  • Link RapidGator:
  Buraya indirin

  • Link Uptobox:

  • Bağlantı yüklendi:

  • Bağlantı Google Drive:
  Buraya indirin

  (Şifre ile UNRAR: IgG-Games.com)

  2. Kur.
  3. Mutant Football League Crack (Bilmiyorsanız, aşağıdaki öğretici videoya bakınız).
  4. Oyun oyunu.
  5. Eğlenin ^^.

  (nasıl kurulacağını bilmiyorsanız veya bazı problemleriniz varsa, bana etikette sorabilirsiniz)
  (indirme bağlantıları bozuksa, etiketi yeniden yüklemelisiniz) Nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar KURULUM MUTORL FUTBOL LIGUE PC'de BEDAVA indir:

  yok ... (kolay, öğretici görebilirsiniz, tüm oyunlar için aynı, sadece popüler oyunlar için video eğitimi yapıyorum)

  Mutant Football League for Full indir için sistem gereksinimi:

  Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core2quad 2.67 GHz veya AMD Phenom II X4 965 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 460 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 6 GB Mevcut Spa
  İndirme Linkleri

  megaup

  i̇ndirme Linki

  meganz

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  uptobox

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  google

  i̇ndirme Linki
74
TELİF HAKKI İHLALİ