Mutilate-a-Doll 2 Full İndir (Cryolab Update) Oyun indir

Mutilate-A-doll 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mutilate-A-Doll 2 - Çok özelleştirilebilir bir sanal stressball ve fizik kumandası, ezici bir miktar silah ve alet kullanarak çeşitli şekillerde Ragdoll'ları çeşitli şekillerde sakatlanır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Rava Games

Publisher: Rava Games

sürüm tarihi: 1 Mar, 2019

tür: simülasyon, rahat, bina

Çok özelleştirilebilir bir sanal stressball ve fizik kumandası, ezici bir miktar silah ve alet kullanarak ragdolls sakatlanır.

Mutilate

(endişelenme, hiçbir şey hissetmiyorlar.)

yok

yapı

Anahtar fetürleri: Silah testi için tasarlanmış tek kullanımlık ragdolls kullanmak için yüzlerce silah kullanın. Güçleri yakmak, ezmek, aktarmak, gust, hatta bir yığın kurabiye haline getirme, hatta çevirin. Keskin yakın dövüş silahlarını sallayın, ateşli silahları vurun ya da ragdolls dahil herhangi bir maddeyi dinamik olarak imha etmek için patlayıcıları patlatın. 1500'den fazla madde seçimi kullanarak tasarlayın ve oluşturun. Tüm öğeler, ayarlarını ölçeklendirerek, döndürerek, renklendirerek veya değiştirerek özelleştirilebilir. Bağlantı düğmeleri ve diğer tetikleyicileri, tuzakları ve çekişme yapılması için işlevselliğe sahip eşyalara.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 1.6ghz Bellek: 2 GB RAM Depolama: 30 MB Mevcut Alan Ek notlar: MAD2, bir yazılım hızlandırılmış flash oyundur. Donanım yardımcı olacaktır, ancak sadece bir noktaya kadar yukarı.

Önerilen: Grafikler: Özel GPU
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
182
TELİF HAKKI İHLALİ