Müzik İndirme Programı İndir

Adı: YouTube Music Downloader

Dili: İngilizce

Türü: Müzik İndirme Programı

Sürümü: v9.6

Lisansı: Deneme Sürümü

Geliştiricisi: YouTube Music Downloader

İşletim Sistemi: Windows 2000 – Windows 10

Platformu: Bilgisayar

Dosya Türü: Exe

Dosya Boyutu: 37.5 MB

YouTube Music Downloader, YouTube, DailyMotion, Facebook gibi popüler sitelerden bilgisayarımıza müzik ve video indirebilmemiz için geliştirilen kullanışlı bir programdır. Oldukça kolay bir kullanıma sahiptir; indirmek istediğimiz müziğin veya videonun URL adresini kopyalayıp panoya yapıştırır, dosyayı dönüştürmek istediğimiz formatı ve kayıt etmek istediğimiz yeri seçer indirme işlemini başlatırız.

İndirdiğimiz müzik veya videoları bluetooth, sd kart veya kablolu bağlantı ile bilgisayarımızdan telefon veya tabletlerimize de aktarabiliriz. Bu dosya aktarım yöntemlerinin de desteğiyle, programımızı telefona müzik ve video indirme programı olarak da kullanabiliriz.

Desteklediği media formatları şu şekildedir: mp3, mp4, mov, flv, avi, wmv, 3gp, mpg, wav, aac, amr

Desteklediği müzik ve video paylaşım siteleri şu şekildedir: YouTube, DailyMotion, Facebook, Twitter, Google Video, Yahoo Video, Blip, Metacafe ve daha 100'den fazla site.

Ücretli bir programdır. Deneme sürümünü bedava kullanabilir, memnun kalırsak satın alabiliriz. İngilizce dışında dil desteği bulunmamaktadır. Fakat sade bir arayüze sahip olduğu için Türkçe dil desteğini çok fazla aratmamaktadır. Uyumlu olduğu işletim sistemleri ise Windows 2000 ve daha güncel Microsoft işletim sistemleridir.

       

Windows İçin
Seçenek 1: İndir

Seçenek 2: İndir

119
TELİF HAKKI İHLALİ