My Breast Friend Sally Full İndir Oyun indir

Meme arkadaşım Sally full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Göğüs arkadaşım Sally - Küçük erkek bakıcısına şiddetli bir aşık olan busty bir inek kızının hayatında bir gün civarında ortalanmış erotik / komedi görsel romanı. Deneyim A ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: lewd mewd

Publisher: Kupaa Studios, Eleştirel Bliss

sürüm tarihi: 29 Eylül, 2020

tür: macera, çıplaklık, gündelik, olgun, görsel romanı, anime

Küçük erkek bakıcısına şiddetli bir aşık olan busty bir inek kızının hayatında bir gün civarında bir gün civarındadır.

Yüksek kaliteli, komik ve seksi bir hikaye dünyasını arıyorsanız, "Hayatın dilimi" fantezi çiftliğinde yer alıyorsanız, bu sizin için bir oyundur!

Sally, bir inek-insan hibrit kızı, Farmer Edmund'un sahip olduğu birçok yaratıktan biridir. O milvmaid, ancak oldukça güzel olduğu için çiftliğin diğer yaratıkları arasında "özel statü" var. Ed ona kişisel arkadaşı evcil hayvan olarak davranır.

Ed'in genç yeğeni Jimmy, çoğunlukla bir aile ilişkisi olduğu için çiftlikte çalışıyor. Yaş geldi ve şehvetli salondan haber almaya başladı. Amcası onu ona eğilimi ile görevlendirdi, ancak bu sorunlu olduğunu kanıtlayabilir.

Sally'nin Jimmy'nin onun için ezdiğini direnebilir mi?

Sally

Sally, güzelliği ve süt sağlama kapasitesi için ekmekti. Birkaç yıl boyunca çiftlikte bir iş, sally, bir arada olmayan görevlerden bir yana bir milletvekili, bir eğlence hayatından hoşlanıyor. Onun az ya da çok rahat bir hayatına rağmen, macera ve heyecan için uzunlar! Şimdilik, ülke hayatına razı olmak zorunda kalacak ve gözlerinin çiftliğinin "yasak meyvelerine" dolaşmasını engellemeyi deneyin.

Jimmy

Jimmy, Sally'ye eğilimli olarak görevlendirildi, ancak bu yaşlandıktan bu yana yaşanan yaşanan cinsel hayal kırılmış durumdalıkları ve merakları göz önüne alındığında zor olduğunu kanıtladı. Besleyici bir kadın için arzuları geliştirdi ve bu Sally'deki merakını ve rahatlatıcı cazibesine yükseldi.

eva

O zamanlar arazide yaramazlık arayışı içinde çiftliği dolaşmayı seven bir şımarık küçük yaratıktır. Bir iç / açık evcil hayvan olarak, mülkteki insanların ve yaratıkların çoğundan daha fazla özgürlükten hoşlanır. Eva'nın işi basit bir evcil hayvanın olduğu, ancak Sally'nin edinin onu desteklemeye başladığından şüphelenilmesine rağmen.

Fiona

Fiona deneyimli bir çiftliktir. O aileye bir arkadaş ve çiftlikten yaklaşık 2 mil uzaklıkta bir çiftlikte yaşıyor. At uzmanı olmanın yanı sıra, o deneyimli bir "tüm işlemler" dir. Ve gerekçesiyle oldukça faydalıdır. Equine canlılara olan sevgisi, ödül atları için eğilimli zamanını harcadığı için çok miktarda.

Minimum: OS: Microsoft Windows 7/8/10 İşlemci: Intel Pentium 4 2.00ghz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 6100 Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
95
TELİF HAKKI İHLALİ