My Name is Mayo Full İndir (v19.11.2020) Oyun indir

Benim adım mayo full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Benim adım mayo - bu bir Mayo Jar'ın gerçek hayatını simüle eden bir tıklama macerası! Hikayesini açıklayacaksın ve (belki) ondan öğreneceksin!.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Green Lava Studios

Publisher: Green Lava Studios

sürüm tarihi: 15 Şub, 2016

tür: casual

Bir sonraki nesil oyun deneyimi ve ilgi çekici bir açık dünya ortamı arıyorsanız ... !!! Bu, bu oyun değil ... Bu bir Mayo Jar hakkında dokunaklı bir hikaye.

Bu, bir Mayo Jar'ın gerçek hayatını simüle eden bir tıklama macerasıdır! Hikayesini açıklayacak ve (belki) ondan öğreneceksiniz, 50 başarıların kilidini açarken !!

Temel özellikler

Anahtar fetürleri: Rastgele gerçeklerin kilidini aç! 4 farklı hikayeyi keşfedin! 50 benzersiz başarının kilidini aç! El yapımı buhar ticaret kartlarını toplayın! Çevrimiçi liderlik ile arkadaşlarınızla ve dünyanızla rekabet edin!

Minimum: OS: XP, Vista, 7, 8, 9 veya hatta 10 İşlemci: Tamam bir Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Solitaire çalıştırabilecek her şey. Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 20 MB Mevcut Alan Ses kartı: whatevs

Önerilen: OS: 11? İşlemci: En iyisi Bellek: 1024 GB RAM Grafikler: Cidden, solitaire çalıştırabilecek her şey. Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 100000 GB mevcut alan Ses kartı: Whatevs daha iyidir Ek notlar: * Mayonez Aşırı Öncesi Sağlığınız için tehlikeli olabilir *
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
57
TELİF HAKKI İHLALİ