My Riding Stables: Your Horse breeding Full İndir Oyun indir

Binicilik ahırlarım: at yetiştiriciliğiniz full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Binicilik ahırlarım: At yetiştiriciliğiniz - her zaman kendi foallarınızı yetiştirmeyi hayal ettiniz mi? Artık kendi damızlık çiftliğinizi oluşturabilir ve sevgiyle ıslah, bozulma ve eğitim ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bağımsız Arts Software

Publisher: familyplay

sürüm tarihi: 15 Kas, 2018

tür: Casual, simülasyon

Kendi damızlık çiftliğinizi oluşturun! Eski bir at çiftliğinin sahibi olarak, ahırları, sürme salonunu ve konuk evini önceki zaferlerine geri yüklediniz. Yakında misafirleriniz o kadar heyecan olacaklar ki, çiftliğinizi ata binme hayranı için favori bir varış noktası yapacaklar. Yetiştiriciliğinizde, zamanlarının çoğunu tarlalarda geçiren sevimli taylarınıza çok iyi bakın. Yeterince yaşlı oldukları anda, taylarınızı yalnızlıkta yetiştirirsiniz ve onları güvenilir at meraklılarına satarsınız.

Adım adım at çiftliğinizi genişletirsiniz. Atlarınızı tımarlayarak çarpmak, onları duş almak ve toynaklarını kazıyarak zaman ayırın. Kırsal kesimde veya bir dizi yarış pistlerinde kapsamlı gezilerle rahatlayın. Efendisi Genişletilmiş Canter ve En Zorlu Atlar. Heyecan verici turnuvalarda mükemmel sürüş becerilerinizi zaman ve zamanınızı kanıtlayın. Kazanan her kupa, istikrarınızı daha ünlü ve ünlüdür.

Anahtar fetürleri: Ahırlar, binicilik salonu, misafirhane, terapi merkezi, tarlalar ve zorlu yarış pistleriyle kapsamlı bir at çiftliği oluşturun. Sevimli foals (100+ olası kombinasyon) doğurmak. Atlarınızı Longe'da eğitin. Atlarınızı tımarlayarak, onları duş alarak ve toynaklarını kazıyarak şımartın. Zorlu çapraz ülke kurslarına ilişkin yeteneklerinizi gösterin. Genişletilmiş Canter'a gidin ve 9 parça ve kros kurslarında en zorlu atlama atlar. Çarpıcı güzel doğada heyecan verici at yarışları. At çiftliğinizi gerçek bir usta gibi yönetin ve en iyi atları uzak ve geniş doğurun.

Minimum: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Çift Çekirdekli: 2GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 4400 veya daha fazla, Radeon HD Grafikler 5430 veya daha fazla DirectX: Sürüm 9.0a Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
99
TELİF HAKKI İHLALİ