My Time At Portia Full İndir (v2.0.141082) Oyun indir

Portia'da zamanım full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Portia'daki zamanım - Enchanting Portia kasabasında yeni bir hayat başlat! PA'nizin ihmal edilen atölyesini, komisyonları, büyüyen bitkileri yetiştirerek eski zaferine geri yükleyin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Pathea Games

Publisher: team17 digital Ltd

sürüm tarihi: 15 Jan, 2019

tür: açık dünya, simülasyon, rpg, gündelik, macera, bina, hayatta kalma

Enchanting Portia kasabasında yeni bir hayat başlatın! PA'nizin ihmal edilen atölyesini, komisyonları, büyüyen bitkileri yetiştirerek, hayvanları yetiştirerek ve bu büyüleyici post-kıyamet sonrası bu büyüleyici olayların ilginç sakinleri ile arkadaş edinerek eski zaferine geri yükleyin!

PA'nun eski el kitabınızla ve tezgahınızla silahlı olun, Portia'daki bir numaralı atölyeyi taçlandırma yolunuzu toplamanız ve hazırlamanız gerekir. Yerlilerin kasabayı yeniden inşa etmesine ve sırları açığa çıkarmasına yardım edin. Yine de hazırlanın ... Kolay olmayacak!

Portia şehri, buluşmanız için canayakın yeni yüzlerle doludur. Arkadaşlar, eksiksiz talepler, takas hediyeleri, tarihlere git ve romantizm çiçeği olsun!

Studio Ghibli'nin büyüsünden esinlenerek, Portia'daki zamanım seni unutamayacağın bir dünyaya uzaklaşıyor. Zamanınızı Portia'da nasıl geçireceksiniz?

Temel özellikler:

Atölyenizi oluşturun: PA'nın terkedilmiş atölyenizin Portia'daki en iyilerine inşa edin! Günlük komisyonlar ve köylü istekleriyle çalışırken kaynakları toplayın ve yerel topluluğun kalbine girin.

Kendi çiftliğinizi çalıştırın: Kendi bitkilerinizi büyütün ve besleyin, hayvanları yükseltin ve atölyenizi çevreleyen boş ormanlık alanları şirin bir küçük çiftliğe dönüştürün! Portia'daki zamanım, çiftçilik kutularından ve yarı otomatik sulama sistemlerinden yararlanmanıza izin veren çiftçilik için yenilikçi bir yaklaşım sunuyor. Hatta ya da Lama'yınızı kasabanın etrafında gezintiye çıkarabilirsiniz!

Yaratıcı olun: Evinizi bir ev yapın! Kişisel dokunuşunuzu heyecan verici bir hazırlıklı mobilya, süslemeler ve atölye yükseltmeleri ile uygulayın. Sadece harika görünmeyecek, ancak her bir parça karakterinize stat destekleyecek!

Topluluğa katılın: Portia'nın olağanüstü topluluğunun bir parçası olun! Enerjik kişilikler, günlük rutinler ve paylaşmak için heyecan verici hikayeler içeren unutulmaz bir yüzün canlı bir dökümü ile dolu. İşe giderler, restoranlarda akşam yemeği yiyin, egzersiz yapın ve birbirleriyle ilginç bir şekilde etkileşime girerler - hepsini tanımak için zaman ayırdığınızdan emin olun! Kim bilir, belki romantizm havada olabilir mi?

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7+ / 8.1 / 10 64 bit İşlemci: Intel I3 İşlemci Bellek: 6 GB RAM Grafik: ATI 5770, NVIDIA GeForce GTX 460 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 5 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64 bit İşlemci: Intel I7 İşlemci Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX960 + DirectX: Sürüm 11 Depolama: 10 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
76
TELİF HAKKI İHLALİ