Mystery Trackers: The Void Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

void full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Boşluk - sadece rengin kıvılcımları ile hayata geçirdi, kasvetli, gri boşluk tuhaf bir yer. Oyuncu keşfetmek için alır, kız kardeşleri, kardeşleri ve diğerlerini tanımak ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ice-Pick Lodge

Publisher: Ice-Pick Lodge

sürüm tarihi: 7 Aralık 2016

tür: çıplaklık, macera, hayatta kalma, korku, eylem, olgun, strateji, açık dünya

Bir kişinin ruhunu söndürüldüğünde, kısa bir titreme anı için geçersiz bir gri limbo geçirir, rengin içine dağılmış rengin kıt damlacıkları ile hayata geri döndü. Ravenöz, canavar kardeşler, her bir parçayı korumak için ruhu çağırır; Başlıklandırma, Sly Sisters beslenmeye başlayacak. Bütün boşluk, çok sayıda garip ve bazen korkutucu yaratıklar, kullanılan her bir damlacık ile değişen, kullandığınız her eylemi, tüm dünyadaki repertsiyonlar haline getirin.

Ama belki de rengi kullanmanın başka bir yolu var. Boşluğun bitmeyen döngüsünden çıkmanın yolu. Bahçelerde besleyici renk ve voidin yaratıklarına kavga eden, kız kardeşlerin kalplerinin kilidini açma ve kardeşlerini alarak, oyuncu bulma şansını alır ... ve nihai aşkınlık kazandırır.

boşluğu keşfedin. 29 ayrı odaya bölünmüş, içine düştüğünüz yer sırları, katlanmış ve dönüşlerle doludur.

besler, av, benim. Her bir çevre türü kendi özelliklerini sunar: Bazılarında renk yetiştirin, başkalarında onu avlayın ya da kız kardeşler içindeki yeni odaların kilidini açın.

ruhunu çiz. Oyunda tüm önemli eylemler ekranda çizim yoluyla yürütülür, hem de kullanılan sigaraya ve kullanılan renge bağlı.

kız kardeşleri tanıyın. Her biri, her biri çekici ve açgözlü olan iki renk bir kombinasyonunu temsil eden, kız kardeşler kalplerini dökmeye isteklidir - önce renklerle doldurursanız.

itaat ... ya da itaatsizlik. Sizi kendilerinden biri olarak görmek, grotesk kardeşler, itaat ettikleri sürece bilgeliğini paylaşmaya isteklidir. Ve eğer yapmazsanız, devasa düşmanları korkutucu ile sert kavgalar için hazır olun.

boşluğa uzun bakar ve size baktığını hissedin. Oyunda tek kaynak, rengin her damlacık ile etrafınızdaki hem sizi hem de dünyayı değiştiriyor. Kalbinizin içinde kırmızı biriktirmek sizi güçlü yapabilir, ancak yırtıcıları daha agresif hale getirir; Mükemmel dengeyi bulun ya da sadece dünyanın her seçeneğine tepki göster.

OS: Windows XP SP2 / Vista İşlemci: Pentium IV 2GHz Bellek: 512 MB Grafikler: 128 MB DirectX® 9.0C uyumlu video kartı (örneğin, NVIDIA® GEFORCE ™ FX 5600 veya ATI® RADEON ™ 9600) DirectX®: 9.0C Sabit Disk: 6GB Ses: DirectX® 9.0C uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
56
TELİF HAKKI İHLALİ