Myths of the World: The Black Sun Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Dünyanın mitleri: Black Sun Collector's Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dünyanın Efsaneleri: Black Sun Collector'ın Sürümü - Çok geç olmadan taş soğuk bir canavarı durdurabilir misin?!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne

EIPIX Entertainment, Dünya Serisinin mitlerine en yeni eklemeyi sunar! Memleketinizin komutanı kayboldu ve araştırmaya çağrıldınız. Uzağa ulaşmadan önce, garip bir yaratık babanı taşa dönüştürüyor! Canavarı izlerken ve şehri kurtarmaya çalıştığınız saate karşı bir yarış. Canavarı zamanında bulacak mısın yoksa bir sonraki kurbanı olacak mısın? Bu omurga karıncalanma hidden-nesne bulmaca macerasında bulun!

Anahtar fetürleri: Bonus Bölümünde bir ölen şehri kurtarmak için beklenmedik bir müttefiki olan güçleri birleştirin! Güdük ve yardım elinize ihtiyacınız varsa, kapsamlı strateji rehberine başvurun. Teraryumunuza eklemek ve morphing nesneleri bulmak için gizli kertenkeleleri toplayın. Hatıra odasına eklemek için başarılar kazanın ve heykelcikler toplayın. Oynamayan şerbetçiotu, mini oyunlar, film müziği, konsept sanatının ve daha fazlasının tadını çıkarın!

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 2.5 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 857 MB
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
91
TELİF HAKKI İHLALİ