Nadia Was Here Full İndir (v11.06.2020) Oyun indir

nadia buradaydı PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda full ücretsiz indirdi. Nadia buradaydı, 8 ve 16 bitlik klasiklerden ilham alan muhteşem bir piksel rpg. Çığır açan bir savaş sistemi ve hayatın değeri hakkında derin, büyüleyici bir hikaye, ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Jajaben Games

Publisher: indietopia games

sürüm tarihi: 26 May, 2017

tür: macera, rpg, strateji, bulmaca

Nadia buradaydı, 8 ve 16bit klasiklerinden ilham alan muhteşem bir piksel rpg. Çığır açan bir savaş sistemine ve hayatın değeri hakkında derin, büyüleyici bir hikaye, Nadia buradaydı, yepyeni bir şekilde bir oldschool rpg oynamanıza izin veriyor!

Nadia kahramanlarına katılın arayışlarında buradaydı. Destansı savaşçılarla mücadele, başka hiçbir şeye göre bir savaş sistemi ile ve kahramanlarınızı tamamen yeni bir şekilde geliştirin. Klasik zindanlarla dolu çeşitli bir dünyayı keşfedin ve PLABUES PLABUES'İN GİZLİĞİNİ ÇIKARMAK İÇİN ÇALIŞMALARI ÇÖZÜM.

Hızlı tempolu savaşlar: Gerçekten eşsiz bir gerçek zamanlı deneyim için zaman yönetimi oyunlarından ve klasik dönüş temelli iyiliğinden elde edilen elemanları karıştırma.

Karakterlerinizi yeni bir şekilde geliştirin: Tesviye yerine yeni becerileri öğrenerek büyümek, rastgele savaşlara olan ihtiyacı ortadan kaldırarak ve taşlama.

Toplamaya devam edin: Yeni beceriler kazanın ve savaşlar sırasında güçlenir. Güçlü muska toplayın ve yükseltin.

Hikaye geliştirme ilgi çekici: yavaş yavaş ana karakterleri tanımak ve tapmak, sevmek ve onlardan nefret etmek için büyümek.

Amytah'ı keşfedin: birçok sırını keşfedin ve beyninizi bulmaca merkezli zindanlarda kırın.

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8 veya 10 İşlemci: 1.2GHz + Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 256MB Depolama: 200 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows XP, Vista, 7, 8 veya 10 İşlemci: 2GHz + Bellek: 3 GB RAM Grafikler: 1GB Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
91
TELİF HAKKI İHLALİ