Nancy Drew The Haunted Carousel Full İndir Oyun indir

Oyun / 28 July 2013

Nancy Drew®: Perili carousel full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Nancy Drew®: Perili Carousel - Hayaletten atılacak bir romanın gizemini çözmek için tehlikeye atın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Onun etkileşimli

Publisher: Onun etkileşimli

sürüm tarihi: 22 Ağu, 2003

tür: macera, nokta ve amp; Tıkla, bulmaca

Nancy Drew®: Perili Carousel, birinci şahıs bir perspektif, nokta ve tıklama macera oyunudur. Oyuncu Nancy Drew ve bir gizemi çözmek zorunda. İpuçları için zengin ortamları keşfedin, şüphelileri sorgulayın ve bulmacaları ve mini oyunları çözün.

Siz, Nancy Drew olarak, sırları ile dönen bir sahil eğlence parkı keşfederken sıkıcı bir korku ve suç daire girdiniz. Çalındığı gibi bir antika atlıkarınca atı! Şimdi, geceleri geç saatlerde, neşeli romun hiçbir yerde tuhaf bridless yolculuklarında çıkar. Boyalı midilliler, eksik kurşun atlarını arayan ya da gece yarısı sürüşleri için başka bir açıklama var mı? Ghostly Carousel'in gizemini çözmek için tehlikeye atın! Oynamaya cesaret.

Nancy Drew Adventure Series Hakkında

Orijinal # 1 satan PC Adventure serisi.

Bir bakınız

Karşılaştırma

Dosya ve macera serisinin

Anahtar fetürleri: Arcade'de mini oyunlar oyna Tarihi bir atlıkarınca yeniden yapılandırın İpuçlarını takip edin ve dizüstü bilgisayarınızla şüphelendirin "İkinci Şans" seçeneğiyle Hataları Sil Herhangi bir yerde arama yapmak ve aramak için bir cep telefonu kullanın.

OS: Windows® 98 / ME / 2000 / XP / Vista İşlemci: 200mhz CPU Hafıza: 16MB RAM Grafikler: 16 bitlik grafik ekran kartı DirectX®: 7.0 veya daha yüksek Sabit Sürücü: 160 MB boş alan Ses: 16 bit ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
12
TELİF HAKKI İHLALİ