Nancy’s Summer VR Full İndir Oyun indir

Nancy'nin yaz VR full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Nancy'nin Yaz VR Size asla baş dönmemeyen bir VR oyunu.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: yetişkin, olgun, çıplaklık, vr oyunları

Nancy'nin yaz VR, Silver Moon Internet "," u94f6 u6708 u7f51 u7edc tarafından geliştirildi ve yayınlandı. 13 Aralık 2016'da piyasaya sürüldü.

VR modu altında, "Nancy's Yaz", atmosferin iki modüle ayrıldığı oyunu çalışmaya odaklanan gözleri benimser. Görüntüleme modunda, oyun oyuncuları duş veya dans sahneleri için fotoğraf çekmeyi seçebilirler; Oynama modunda, oyunda yengeçleri yakalamak, güneş koruyucuyu silerek, slot makinelerini silerek, giyim, saç modellerini, aksesuarları veya hatta değiştirebilirsiniz. Kızlar için büstü ve yepyeni stüdyo parçası, kızlardan fotoğraflarınızı istediğiniz herhangi bir poz yapmasını istemenize izin verir. Gelin ve Xiaomei ile bir ada tatili geçirin !! Evet, bu onun. Onu seninle al!

Anahtar fetürleri:

  Seni asla baş dönmemeyen bir VR oyunu Her türlü VR gözlük için uygun Bir cep telefonu * en son VR teknolojisini yapacak En son panoramik AR teknolojisi En gerçekçi yüz ifadesi yakalama sistemi En uygun ağız zaman-up sistemi En iyi panoramik deneyim görevlisi

  Minimum: OS: Win7 (Önerilen) / Win8 / Vista İşlemci: Intel Core I3 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GTX750TI DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 500 MB Mevcut alan
  İndirme Linkleri

  meganz

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  uptobox

  i̇ndirme Linki

  google

  i̇ndirme Linki
74
TELİF HAKKI İHLALİ