NASWAY Full İndir Oyun indir

Nasway full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Nasway, yukarıdan manzaralı bir TimeKiller-Slasher'dır.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

Tür: PC Games

Nasway, Lalalazero "," tarafından geliştirilmiştir. UrbanOff ve Limed tarafından yayınlandı. 14 Temmuz 2017'de piyasaya sürüldü.

Oyun, her gün canavarlar tarafından saldırıya uğrayan Nasway adlı küçük bir köyün yakınında yer alıyor.

Kahramanlarımız, yani: Troll, Big Pepe, Bruce Lee, Warrior, köyü çeşitli canavarlardan kurtar. Şu anda hayvanlar bile yeterince davranmaya başlar ve kendi yollarına düşen herkese saldırmaya başlarlar. Karakterler: Oyun sırasında, her biri benzersiz olan dört karakterden birine serbestçe geçebilirsiniz:

u25batroll - tamamen dengeli bir karakterdir, şiddetli formda otizm ile hasta (bu tür karakterler genellikle internette bulunabilir):

Saldırı - Orta;

Saldırı Hızı - Orta;

hız u200b u200bof hareketi - orta;

u25babig Pepe - tüm kurbağaların kralı, mutlak kral, biraz yağ olsa da, bu, onu ayrımsız bir şekilde kesilmesini engellemez:

saldırı - çok yüksek;

Saldırı hızı - çok düşük;

Seyahat hızı - çok düşük.

u25babruse Dee - Harika bir dövüş sanatları ustası, vuruşları o kadar hızlı, düşmanın acı hissetmek için vakti yoktur. Milyonlarca sakallı mans ve küçük çocukların idolü:

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Celeron G3500 Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 470 veya daha yüksek Depolama: 60 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
43
TELİF HAKKI İHLALİ