Navitel Full Apk İndir Navigasyon v9.13.51 Türkçe Android

Navitel Navigator v9.13.51 Harita Türkçe Full Android indir

Navitel Navigator, android tabanlı cihazlarınız için kullanabileceğiniz kaliteli navigasyon yazılımlarından biridir. Resmi haritalar kapsamında trafik yoğunluğu ile birlikte güncel bilgiler sunarak en uygun rotaları kolayca planlayabilir ve sesli yönlendirme özelliğiyle sizi, girilen hedefe en kısa sürede ulaştırır. İnternet bağlantısı olmadan kullanabilme imkânı ile büyük ayrıcalık sağlayan Navitel Navigator ‘u full ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Navitel Navigator ‘un özellikleri nelerdir?

  • Güncel hava durumubilgileri ve diğer kullanıcılarla haritadaki herhangi bir noktanın koordinatlarını paylaşabilme imkânını ücretsiz olarak sunar
  • Navitel Navigatorile harita üzerinde zorlanmadan arama yapabilir, ayarlanabilir program arayüzüyle alternatif özelleştirme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
  • Detaylı harita seçenekleri ile en karışık rotaları bile kolayca hesaplayabilen Navitel Navigatorile mevcut trafik yoğunluğunu önemsemeden yolculuk yapabilirsiniz.
  • Navitel Navigatorile önemli bina, kavşak ve kurumları; geniş kapsamlı dükkanlar, hız kameraları ve ihtiyaç noktalarını detaylı POI arama özelliğiyle gözden kaçırmayın.
  • Gelişmiş sesli yönlendirmeve sesli arama yapabilme özellikleriyle sürüş güvenliğinizden ödün vermeyin.
  • Adres girerek yaptığınız aramaları; gelişmiş arama algoritması sayesinde çok kısa bir sürede bulabilir, son derece hızlıişleyişi sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz.
  • Otomatik gece ve gündüz modları ile de daha verimli bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Navitel Navigator ‘u Türkçe dil desteğiyle ücretsiz indirip, full olarak kullanmaya başlayın.


Navitel Navigasyon

(((alter)))

Navitel Navigasyon

(((lnk)))

Navitel Navigasyon


LİNK 1

LİNK 2

LİNK 3

Yeni

265
TELİF HAKKI İHLALİ