Near Death Full İndir (v1.07) Oyun indir

Oyun / 03 August 2016

Ölüme yakın full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Ölüm yakınında - Terkedilmiş bir Antarktika Araştırma Üssü'nde, kurtarma umuduyla mahsur kaldı, eve dönüş yolunu bulmak için çaresiz bir kavgada ölümcül bir kar fırtınası savaşmalısınız ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ortogonal Games

Publisher: ortogonal Games

sürüm tarihi: 2 Ağu, 2016

tür: macera, survival, eylem, korku

Antarktika'daki uçağınızın çöküşünden sonra, kendinizi, ölümcül bir kar fırtınasının ortasında terk edilmiş bir araştırma tesisinde mahfaza edilmiş ve yalnız buldunuz. Koyu karanlığa, sıcaklıkların 100 derece sıfırın altına girin ve koşulları kurtarmaya izin vermek için çok sert, Sutro İstasyonu'yu keşfetmeniz ve emrinizdeki araçları kullanmaya ve evinizin yolunuzu bulma umutlarında kullanmanız gerekir.

Hayatta kalma oyunu değil, bunun yerine hayatta kalmakla ilgili bir oyun, ölüm yakınında inanılmaz derecede acımasız bir rakibe karşı koydu: Antarktika. Polar Gecenin Karanlığında Donmanın Dondurulması'ndan Dondurmanın Birkaç dakikadan fazla birden fazla, istasyonu unsurlardan geri kazanmanız ve hayatınız için hayatınız için mücadele edilmelidir. Dünyanınkinden daha çok başka bir gezegen gibi.

Özellikler

Anahtar fetürleri: Affedilmeyen bir manzara üzerinde kesintisiz açık dünya navigasyonlu tamamen keşfedilebilir bir Antarktika Araştırma İstasyonu. Bir frigid, karanlık kıtanın sert gerçekliklerine uygun benzersiz oyun ve yenilikçi oyuncu araçları. Yolu, sıfır görünürlük fırtınalarında ışık parkurları ile işaretleyin, üssü araştırmak için üssü aramak için donmuş engeller, kişisel bir ısıtıcı ile sıcaklık cepleri oluşturun ve daha fazlası. Kar, rüzgar, sıcaklık ve aydınlatmayı kullanan dinamik bir hava durumu sistemi, kör edici Wholouts'un sakinleşmelerinin kısa anlarına kadar çok sayıda antarktika koşulunu oluşturan bir dinamik hava sistemi. Elementlere maruz kalmaya, inşaat düzenlerini, tabanın güç sistemine ve geçici onarımlarla güvenli alanlar oluşturma yeteneğinizi temel alan oda odasını donduran ve çözen gerçek zamanlı bir sıcaklık simülasyonu. Keşfedilebilir planlar ve yeteneklerinizi geliştiren ve soğuğa dayanma yeteneğinizi arttıran yükseltmeler.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 (64-bit işletim sistemi gerekli) İşlemci: Intel Core I5 ​​2.00 GHz veya AMD eşdeğeri (64 bit işlemci gerekli) Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 650 ile 1GB bellek (veya AMD eşdeğeri) Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
18
TELİF HAKKI İHLALİ