Need a packet? Full İndir Oyun indir

Bir pakete mi ihtiyacınız var? Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Pakete mi ihtiyacınız var? - Bip bip sesi bip sesi - ve amp; gt; Kayıt Ürünleri - & & amp; gt; Nakit - ve amp; gt; Deli olmak. Bir pakete ihtiyaç duymak, süpermarket kasiyer hakkında bir korku-simülatörüdür ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Marjinal Yasası

Publisher: Marjinal Yasası

sürüm tarihi: 20 Ağu, 2018

tür: Simülasyon, Korku, Survival, Macera

bip bip bip

Her gün oynadıktan sonra her gün bir pakete ihtiyaç duyacağınız şey budur. Günlük rutin iş nedeniyle aklını yavaş yavaş aklını kaybediyor. Yazar kasanın bir ortaçağ kulesine dönüştüğünü, ejderhalar ve şemsiyeler etrafta uçup molly'yi öldürmeye çalışırken hissetmeye başlar. Etkinlikler, şehirdeki çöp krizinin arka planında gerçekleşir. Gerekçesiyle çürümüş, geri dönüşüm kumaşlar kalabalıktır, su zehirlenir ve vatandaşlar yerel ormanlarda kaybolmaya başlar.

"Pakete ihtiyacınız var mı?" üç sahneye ayrılmıştır:

Mollies House

Bu güvenli bir yer, sağlığınızı geri yükleyebilir ve evdeki eşyalarla oynayabilirsiniz.

Çalışmanın yolu

Bu kısım üç kareye ayrılmıştır. İlk ikide, haberleri okuduğumuz, akışları izle ve dairelerimiz için ürün satın alıyoruz. Üçüncü çerçeve, minibüsün kontrolünün, otomobillere, gemileri ve büyük çöp patronlarını atlatmak için oyuncuya geçtiği kurşun cehennem segmentidir.

Bu, ana oyunun gerçekleşeceği yer burasıdır. Bir müşteri, bir kasa yaklaşıyor ve oyuncunun ürünlerini kaydetmesi ve para alması gerekir. Yavaş yavaş mekaniği daha karmaşık hale gelir - manuel kod girişi ile tartılması gereken ürünler var, geri dönüşün ve değişimin mekaniği.

Minimum: OS: 7,8,10 İşlemci: 2 GHz Bellek: 2000 MB RAM Grafikler: GeForce GT 610 / Intel (R) HD Grafikler 5300 Depolama: 800 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
62
TELİF HAKKI İHLALİ