Need for Speed Carbon Full İndir (v1.4) Oyun indir

hızlı karbon full ücretsiz indirme işlemi gerekir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Speed ​​Carbon for Multiplatform yarış video oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: yarış, simülasyon, spor

Hızlı karbon için ihtiyaç, hem şehir hem de Kanyon yarış ortamlarına sahip hızlı ve öfkeli bir yarış oyunudur. Bununla birlikte, indirmenin çok büyük olduğu konusunda uyarılmalı ve kurulumun kursunu almasını sağlamak için 5 dakikaya ihtiyacınız olacaktır, ancak yaptıktan sonra, buna değer olduğunu düşüneceksiniz.
Bu ihtiyaçta hız karbon demosu için , üç ana otomobil adapte olabilir - bir Chevy Camaro SS, Lamborghini Gallardo ve Mitsubishi Lancer Evolution IX. Sıkıştığınızda, 4 akrep arabasına karşı diğer üç takım arkadaşı ile yarışırsınız. Otomobillere virajı aldıkları için büyük miktarda G kuvveti var ve kendinizi korkunç bir sürü sürüklüyorsunuz. Bununla birlikte, bu tam olarak, hız karbon için gereken puan kazandığınız tam olarak ne kadar sürüklenirse, o kadar fazla nokta. Bununla birlikte, kurşun akrep arabasını yenmek neredeyse imkansızdır - onlar sadece çok hızlı ve bir hata seni iyi için oyundan çıkar.

Bilgi bulunamadı
İndirme Linkleri

alternatif


megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
66
TELİF HAKKI İHLALİ