Need for Speed Rivals Full İndir Oyun indir

hız rakipleri full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Hız İhtiyacı İhtiyacı Rakipler NFS serisinde yirmincidir.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: yarış, simülasyon, spor

Polisler ve yarışçılar arasındaki bu sokak yarışındaki rekabette tek oyunculu ve çok oyunculu arasındaki çizgiyi silin. Sorunsuz bir şekilde arkadaşlarınızın zaten yarış ve kovaladığın bir dünyaya katılın. İzole oyun modlarını unut. Lobi yok; beklemek yok. Siz ve arkadaşlarınızın hepsi aynı ırkı yolları arasında paylaşabilir ve deneyimler birleşir.

Anahtar fetürleri:

  All-Drive: Yarışınızı ve arkadaşınızın peşinde koşarken, iki olayın aynı hissetmediği bir dünya yaratma. Başkalarıyla oynamak istemiyorum? Ardından, Redview County'inizi yalnız yapmayı ve gelişmiş yarışçıya ve COP AI'sine hükmetmeyi tercih edin. Yüksek Öğrenciler rekabet: yarışçılar zafer için yalnız kurtlardır; Yüksek hızlı yarış ve epik kovalar için inşa edilmiş çevik arabaları sürmek. Polisler, polis gücünün tam gücünü kullanarak yarışçıları avlamak ve bastırmak için takımlarda çalışır. İstediğiniz zaman rolleri değiştirin ve bahislerin hız noktalarınızı satırda getiren yeni bir puanlama sistemi aracılığıyla büyümesini izleyin. Sonraki GEN RACING: Frostbite 3 motoru tarafından desteklenen en hızlı yarış oyununda gerçekten hissetebileceğiniz hızını deneyimleyin. Oyun dünyasının her detayı çarpıcı, yüksek çözünürlüklü grafiklerde bulunur. Kar, dolu, yağmur, toz fırtınalar ve ağır sis içinde yarış ve kovalayın. Arabanız, kimliğiniz: Arabalarınızı performans ve stil değişiklikleriyle kişiselleştirin. Aracınızı takip eden en son yükseltmelerle güçlendirin ve karonunuzu, arabanızı dünyaya göstermek için taze boya işleri, karaciğerler, özel lisans plakaları, jantlar ve çıkartmalarla kişiselleştirin. PURSUIT VE KORUYUCU TEKNİĞİ: Payın ya da kaçış stratejisini sineyde değiştirmek için en son takip teknolojisini ve tadilatlarını kullanın. Racers, turbo patlamaları, jammeri ve elektromanyetik darbeleri kullanarak polisleri kaçırıyor. Polisler agresif büstler için silahlandırılacak, shockwaves, spikestripsleri ve polis barikatlarında ya da helikopter desteğini çağıran.

  Minimum:

   OS: Windows Vista (Service Pack 2) 32-bit İşlemci: Intel 2.4 GHz Core 2 Duo veya AMD 2.8 GHz Athlon X2 Bellek: 4 GB Sabit Sürücü: 30 GB Grafik Kartı (AMD): AMD Radeon 3870 512 MB veya daha yüksek performans Grafik kartı (NVIDIA): NVIDIA GEFORCE 8800 GT veya daha yüksek performans Grafik kartı (Intel): Intel HD 4000 entegre 512 MB veya daha yüksek performans Ses kartı: DirectX 10.1 uyumlu Çevrimiçi Bağlantı: 512 Kbps veya Daha Hızlı Klavye ve fare Önerilen:
    OS: Windows 7 (Service Pack 2) İşlemci: Intel Quad-Core CPU veya AMD Altı Çekirdekli CPU Bellek: 8 GB Sabit Sürücü: 30 GB Grafik kartı (AMD): AMD Radeon 7870 3GB veya daha yüksek performans Grafik kartı (NVIDIA): NVIDIA GEFORCE GT660 3GB veya daha yüksek performans Ses kartı: DirectX 11 uyumlu Klavye ve fare
    İndirme Linkleri

    megaup

    part 1

    megaup

    part 2

    meganz

    part 1

    meganz

    part 2

    alternatif

    part 1

    alternatif

    part 2

    uptobox

    part 1

    uptobox

    part 2

    alternatif

    part 1

    alternatif

    part 2

    google

    part 1

    google

    part 2
36
TELİF HAKKI İHLALİ