Need for Speed Undercover Full İndir Oyun indir

Hızlı Undercover Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hız emri için ihtiyaç duyulur - kovalayın veya kovalanır. Buna benzeyeceğini asla düşünmedin - avlanan olan her yere kovalamaca. Ve avcı. Şimdi geride kalmalısın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: EA Kara Kutu

Publisher: elektronik sanatlar

sürüm tarihi: 18 Kas, 2008

tür: yarış, açık dünya, eylem, simülasyon

Chase veya kovalanır.

Buna benzeyeceğini hiç düşünmediniz - avlandın. Ve avcı. Şimdi tekerleğin arkasına geçmelisin ve acımasız bir uluslararası suç sendikasına sızmak ve onları aşağı çekmek için her şeyi riski almalısınız. Sonra olduğun adam tekerleğin arkasındaki bir manyak, ve onun hayatı gibi araba kullanıyor, bu da öyle olur. İhtiyacınız olan tüm cevapları olan, onu takip edeceksiniz. Söylemeye gerek yok, dikiz aynanızdaki polis kruvazörünün filosu bir şeyler yapmaz. Tüm tecrübelerinizi alır - kanunları aşmak, düşmanı aşmak, düşmanı aşmak ve bir kez ve herkes için bu kovalamaca son veren gerçeğin kilidini açacaktır.

Deep Undercover'a gidin - aksiyon dolu bir peşinde koşma ve ihanet haline getirin. İşleri üstlenin ve infiltrat ederken ve uluslararası bir suç sendikasını çıkarırken kendinizi kanıtlamak için yarışlarda yarışın.

Otoyol Savaşı - Avlarınızı yüksek hızlı, yüksek tehlikeli çoklu araba kovalarında aldığınız için polislerden ve diğerlerini kavrayın. Yeni ve büyük ölçüde gelişmiş AI mekaniği, daha agresif ve akıllı polisler sizi hızlı ve gerekli olan herhangi bir şekilde almaya odaklanmıştır.

Open World - Massive Karayolu Sistemi'ni yırtın ve Kapsamlı bir karayolu sistemi ile bağlantılı üç eşsiz şehir olan Körfez Körfezi Tri-şehir alanının açık dünyasını keşfedin.

kahramanca sürüş motoru - tamamen yeni bir oyun motoru, nihai sürüş kenarı için şaşırtıcı hamleleri çıkarmanızı sağlar.

Desteklenen OS: Microsoft Windows® Windows XP (SP2), Windows Vista İşlemci: Intel Pentium® 4 veya eşdeğeri, 3.0 GHz veya daha hızlı Bellek: 5XP: 512 MB RAM / Vista: 1 GB RAM Grafikler: 128 MB veya daha fazla, NVIDIA GeForce (6600 veya daha iyi); ATI Radeon (9500 veya daha iyi); Intel G45 Express Chipset Sürücüler: DirectX® 9.0C (dahil) ve en son video sürücüleri Sabit Disk: 6.0 GB boş alan Ses: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı İnternet Bağlantısı, Çevrimiçi Kimlik Doğrulama ve Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesinin Kabul Edilmesi Gerekiyor. Çevrimiçi özelliklere erişmek için çevrimiçi olarak kayıt yaptırmanız gerekir. Oyun başına yalnızca bir kayıt mevcuttur. EA Çevrimiçi terimleri ve amp; Koşullar ve özellik güncellemeleri www.ea.com adresinde bulunabilir. EA çevrimiçi olarak kaydolmak için 13+ olmalısınız. EA, www.ea.com adresinde yayınlanan 30 gün sonra online özellikler emekli olabilir.
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
55
TELİF HAKKI İHLALİ