Need for Spirit: Off-Road Edition Full İndir Oyun indir

Ruhun ihtiyacınız var: Off-road Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ruhun İhtiyacı: Off-Road Edition - Nakliye Kontratvanı (İyi OL 'Boğaz ve Cigs) zor arazide taşıma, hiç bakmadı ya da daha büyüleyici hissetmedi. Rusty'yi unutun ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Atomik Fabrik, Cristian Manolachi

Publisher: Atomik Fabrik, Cristian Manolachi

sürüm tarihi: 7 Mar, 2019

tür: macera, gündelik, simülasyon, yarış, yönetim

Ruhun İhtiyacınız: Off-Road Edition, Ruh için çok beklenen bir ihtiyaç var!

Çok çılgınca zorluklar sunarak Ante'yi önemli ölçüde arttırır. Muhtemelen, hepsini gördüğünüzü düşündünüz, hiçbir matkap sizi şaşırtmada yakalayamayacağınızı, yine de bir kez daha kullanmak için o kadar zorlu tecrübe koyacaksınız.

Zorlu arazinin karşısındaki kontrattan (iyi köken ve cigs) taşıma, hiç bakmadı ya da daha büyüleyici hissetmedi. Paslı kamyonet ve cipleri unutun. Sınır devriyesini caydırıcı bir tankla yüksek riskli mallarınızı taşımaktan daha iyi bir yol nedir?

Böyle anıtsal bir görevden beklendiği gibi, ödül sadece Uncharted toprak yolları cesurlaştırmak için yeterince cesurlar içindir. Gece içeri girerken bu gibi yerlerde mahsur olmak istemiyorsunuz, bu yüzden yol boyunca herhangi bir engelin uyarlanması ve üstesinden gelmeniz gerekir. Hatalar veya korkaklar için yer yok.

Anahtar fetürleri: Tanklardan özel yol kamyonlarına kadar değişen üç tip taşıma aracı. Üç kamera modu. Sarhoş vizyon yaşama olasılığı yüksek. Engeller ve zaman sınırları ile vurgulanan zorlu sürüş.

Minimum: OS: Windows 7 x64 İşlemci: Intel Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Grafikler Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 x64 İşlemci: Intel I5 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GTX 660 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
88
TELİF HAKKI İHLALİ