Need to Know Full İndir (v1.31.0) Oyun indir

Full indir PC oyunu bilmeniz gerekir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bilmeniz Gerekenler - Özgürlük Bölümüne Hoşgeldiniz. NSA benzeri gözetim ajansının saflarını yükselt ve karar verin: Gizlilik için ayağa kalkarsınız veya durdurulamaz bir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Monomyth Games

Publisher: Monomyth Games

sürüm tarihi: 28 Ağu, 2018

tür: simülasyon, macera, nokta ve amp; Tıkla, bulmaca

dünyayı izle.

Bilinmesi gerek! İnsanların en derin sırlarına casus olmalısınız, özel hayatlarını ayırın ve ne kadar tehlikeli olduklarını belirlemelisiniz. Ayrıca, metro gruplarını medyaya sızıntı yapan yeraltı gruplarını atarak bu boğucu gizlilik indüksiyonlarına da direnebilirsiniz. Veya, bu sulu sınıflandırılmış bilgileri kendi kişisel kazancınız için kullanabilirsiniz. Aramanız.

Bilmeniz Gereken Hikayeyi vurgulayın ve gerçek dünya gözetim toplumumuzun kırma büyümesini anlamlı, sürükleyici bir yolculuğa atar. Omuzlarınızın üzerine güçsüz (veya çok rahat?) Güç Manto'yu geçerek sistemi eleştirir ve hangi seçeneklerin yapacağınızı test eder. Güleceksin, ağlayacaksın, bir sorgulama lambasının Searing Blaze'in altındaki mermi terleteceksiniz.

Özellikler

Atamalar - oyundan geçmek için - ve departmana yukarı doğru hareket etmek - suçlama veya çözme suçları gerektiren ödevleri tamamlamanız gerekir. Her ödevde, insanlara casusluk yapar, suçluluklarını belirler ve onlarla nasıl başa çıkılacaklarına karar verin. Görevler, hikaye, karakter ve ahlaki seçimler üzerine kurulan araştırmacı bulmacalardır.

Kanıt - Her profil, bir kişinin dijital ayak izlerini, özel e-postalardan daha fazla özel metin mesajlarına içerecektir. Erken temizleme seviyeleri yalnızca bir hedefin meta verilerini veya tarama geçmişine erişmenizi sağlar. İlerlemektiniz, geo izleme, alışveriş alımları ve hatta psikolojik analizlerle birlikte hayatlarına daha derinlemiş olursunuz.

Profiller - Bölüm gizlilik kötüye kullanımında ayrımcılık yapmaz, bu nedenle tüm ekonomik geçmişlerden, yerlerden, yaşlardan ve kültürlerden insanlarla karşılaşacaksınız. Dol Veritabanı, Codex, renkli biyografiler, insan kusurları ve gerçekçi ikilemlerle vatandaşların profilleriyle doludur.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core i3 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD 520 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 10 Depolama: 3 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core i5 Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 460+ Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
56
TELİF HAKKI İHLALİ