Nemo_D.O Full İndir Oyun indir

nemo_d.o full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Nemo_d.o bir bulmaca aksiyon oyunudur. Oyuncu, hedefi elde etmek için iki robotu aynı anda kontrol etmeli ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: gghf

Yayıncı: gghf

sürüm tarihi: 14 Eyl, 2017

tür: casual, bulmaca

nemo_d.o (a.K.a. Nemo & amp; d.o) bir bulmaca aksiyon oyunudur. Oyuncu, hedefi elde etmek için iki robotu aynı anda kontrol etmelidir. Oyun iki gamemod, singleplayer ve çok oyunculu sağlar ve her modun farklı bir eğlenceye sahiptir.

SinglePlayer

nemo_d.o singleplayer modu, eski moda robotun hikayesi ile başlarak makine yığınında uyandı. 2133 yılında bir gün, bu terk edilmiş bu robotun güç kaynağı, makine mezarlığındaki patlama fırınınının önünde aniden açıktı. Şimdi bu robotlar, savaş tarafından ıssız olan makine şehirlerini dolaşıyor ve insanların son umudunu aramak için 'Relja Kulesi'ni' bulmaya çalışıyor. Ana karakterler, ekran görüntülerinde görebileceğiniz iki robottur.

Çok oyunculu

Anahtar fetürleri: Birinci yuvarlak 'yapmak (D.O.)' Düşman tuzaklara saldırmak için mermi ateş edebilir. Kare-ish 'nemo', manyetik kuvveti kullanarak nesneleri itebilir veya kaldırabilir. Multiplayer modu, karşı eşleşmeyi 2 oyuncu arasında sağlar. Her oyuncu rakibin robotlarını yok etmek için hareket etmeli ve ateş etmelidir. Kalan mermi olduğunda ateş edebilirsiniz. Rakiplerin robotlarını tuzağa düşürmek için nesneleri kullanabilirsiniz. Çok oyunculu mod, A.I. Modu ve her zaman iki oyuncu gerektirir.

Minimum: OS: Windows 7 64-bit İşlemci: Intel® Core ™ I5-4200U CPU @ 2.30GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce GTS 250 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 250 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Önerilen: OS: Windows 10 64-bit İşlemci: Intel® Core ™ I7-3770 CPU @ 3.40GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 570 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 300 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
66
TELİF HAKKI İHLALİ