Neofeud Full İndir Oyun indir

neofeud full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Neofeud, bıçak koşucunun damarında bir distopik cyberpunk macera oyunudur, ancak thrones benzeri siyasi entrika ve 1366 × 768, elle boyanmış, stilize edilmiş bir oyunun kaplaması ile.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Silver Spook Games

Publisher: Silver Spook Games

sürüm tarihi: 19 Eylül, 2017

tür: macera, nokta ve amp; Tıklayın, Bilim Kurgu, Visual Romel

Neofeud, bıçak koşucunun damarında bir distopik cyberpunk macera oyunudur, ancak thrones benzeri siyasi entrika ve 1366 × 768, elle boyanmış, stilize görseller. Sanat, yazma, programlama, müzik ve ses, ses oyuncusunun% 50'si hariç, Gümüş Spook olarak da bilinen bir kişi tarafından yapılır.

Sinopsis:

2033 - AI oluştururuz. Canlı robotlar geliyor, ancak terminatörümüzün overlords veya tekillik sosu oldukları için - bilinçli makinelerimizin, insanlığın istenmeyen piç çocuklarıdır. Birkaçı, uçan otomobil tasarlayan, kanseri yenen, ışınlamayı icat eden, ancak milyonlarca kusurlu prototipin fabrikalarının dışına çıkması - zihinsel olarak meydan okuyan, motivasyonel olarak zorlu, suçlu-eğimli. Yasal olarak bilinçli, ancak çevrilemeyen, bu "kusurlar", halka açık konut ve refah yardımı yoluyla karıştırılır, daha önce aşırı yüklenmemiş, yetersiz Sosyal Güvenlik ağının geri yüklenmesi. Hapishanede bitmeyen robotlar, "yığın" olarak bilinen büyük bir depolama alanına son çare olarak terk edilir.

İnsanlar, türlerinin mükemmelliklerini - veya en azından güçlü ve iyi bağlantılara sahip - insan ve hayvan DNA'sı olan genetik olarak mühendislik çocukları. Başarısız Eugenics Deneyi "Frankenpeople" de "yığın" içine atılır. Yeni hanedanlar, 'Neofeudal Lords', daha yüksek neon cam kalelerde yaşıyor, bozulmamış nanotech özellikli baklalar, zihin ve cisimlerle dolu, siber eşyalarla dolu, zihinler ve bedenler, zamanlarının çoğunu selfies alarak ve "para kazanma programlarını optimize et" harcıyor. Süpermenlerin sadece kendi statüsüyle, prestijleri, başarıları ile ilgili bir ırk. Makinelerin hepsi kusurlu ve insan olduğu yerlerde, insanlar kusursuz, mükemmel, soğuk makineler haline geldi.

Karl Carbon, silahsız bir şekilde sarsıcı bir insansı vurmak için bir emrini etkilemek için sahil olmayan bir şekilde taburcu edilen bir polisdir. Karl, düşük bir sosyal hizmet uzmanı olarak "yığın" için sürgün edildi. Orada gangbanging foster-çocuk robotlarını tecrübe ediyor ve Chimera-Çocuklara Deadbeat yarım kurt ebeveynlerinden el koyuyor. Bir güne kadar bir dava korkunç bir şekilde yan ve Karl, insan-robot-hibrid uygarlığın gergin kumaşını tehdit edebilecek bir Kompozisyona - ya da kurtarabilir.

Minimum: OS: 98 İşlemci: Pentium Bellek: 256 MB RAM Grafikler: Herhangi bir DirectX uyumlu video kartı Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: herhangi bir

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core I3 2.10 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Herhangi bir DirectX uyumlu video kartı DirectX: Sürüm 10 Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
36
TELİF HAKKI İHLALİ