Neversong Full İndir Oyun indir

neversong bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Neversong - Bir zamanlar bir zamanlar bir koçada huzurlu uyuyan peet adında küçük bir çocuk vardı. Gözlerini açtığında kendini bir kabusda buldu.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Atmos Games, Serenity Forge

Publisher: Serenity Forge

sürüm tarihi: 20 may, 2020

tür: macera, rpg, gündelik, eylem

Bir komadan uyandım, Peet'in kız arkadaşı bulunamayacak hiçbir yerde. Thomas Fırçası, Pinstripe'nin yaratıcısı, BlackFork Sığınuğun kalbinden gelen çığlıkları, yetişkinlerin giderek şiddetli davranışı ve bu perili rüya benzeri masaldaki Peet'in geçmişi hakkındaki garip gerçeği araştırmanıza davet ediyor. Neredeyse on yıl önce başlayan bu garip masalda kapı zilinin ötesinde gizlendiğini keşfedin.

Anahtar fetürleri: Kırmızı Rüzgar alanından, BlackFork Sığınmacının unutulmaz salonlarına, altı karamsar, açıklayıcı seviyeleri keşfedin. Güvenilir beyzbol sopanızla birlikte Bosses, Canavarlar ve Kan Susayan Bosses, Canavarlar ve Kan Susuzluğu'ndan geçin. Kendinizi nefes kesen piyano merkezli bir film müziğine daldırın. Son kodanız hakkındaki gerçeği keşfetmek için bir maceraya ilginç çocuk başlıklarına ve güvenilir evcil hayvan kuşunuza katılın.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 1.7 GHz Çift Çekirdekli CPU Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Grafikler Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
80
TELİF HAKKI İHLALİ