Next Up Hero Full İndir Oyun indir

Neader up kahraman full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sonraki Kahraman - Mücadele. Ölmek. Kazan! (Ve muhtemelen biraz daha ölür.) Sağlık kiti yoktur. Üzgünüm!.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: dijital devamı

Publisher: aspyr

sürüm tarihi: 11 Jan, 2018

tür: eylem, rpg

kavga. Ölmek. Kazan! (Ve muhtemelen biraz daha ölürler.)

SONRAKİ YUKARI KAHRAMAN, Hack, Slash, Ateş, Davul, Bumerang, Jet, Jet, Slash, Ateş, Davul, Boomerang, Jet ve Ventures ile patlayacak şekilde çizilmiş kahramanları başrol oynadığı bir zindan tarzında bir zindan paletlidir. Kahramanınızı (ve / veya bir arkadaşınızı koopterasyona davet edin) ve zindanları kaydırın, zindanları kaydırın, vites değiştirmelerinizi ve istatistiklerinizi Ceaseless Dirge olarak bilinen aşağılık canavarlara karşı kullanın.

http://discord.gg/nextuphero!

Sonraki kahraman? Ne olmuş yani? Benim arkadağım zindan tarayıcılarla dolu!

Kendini bir oyun tasarımcısı kullanıyor musun? Gördüğün şeyi görelim. Vahşi bir zindan zanaat edin ve onu yenmek için topluma meydan okuyun. Zindanı yenerlerse, nadir görülen bir yağma parçası tutuyorlar. Eğer başarısız olurlarsa, hazine sizindir.

Ölüm, bir sonraki oyuncunuzun bir sonraki oyuncunun yükseltmesi için kaldığı bir sonraki kahramanda kalıcıdır. İnsanlar bir sonraki kahraman içinde çok ölür, böylece 20 ai takipçisini yeniden diriltebilirsiniz!

Anahtar fetürleri: Patronları yendi mi? Topluluk için kendi zindanını zanaat Zindan yenildi mi? Çılgınca yap! Bunu yaptın mı? Sonra en sevdiğiniz karakter. Tüm kahramanlar maksimum? Bize ne istediğini söyle Cidden hepsini mi yaptın? En sevdiğiniz kooperatif eşinizle tekrar deneyin.

Minimum: OS: Windows 7, Windows 10 İşlemci: Intel Core I3 (3.4 GHz) veya AMD A8-7600 (3.1 GHz) Bellek: 8 GB RAM Grafikler: AMD Radeon HD 6850 / NVIDIA GeForce 650 / Intel Iris Pro 5200 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 5 GB mevcut alan Ek notlar: 1 GB VRAM; Windows 8 ve AMP; 8.1 desteklenmiyor
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
72
TELİF HAKKI İHLALİ