Nidhogg 2 Full İndir Oyun indir

NIDHOGG 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. NIDHOGG 2 - Kurallar basit. Diğer tarafa ulaşın ve yolunuzda duran herkesi öldürün. Deftly parry, boğazlarını parry, bağırsaklarını oklarla oynatın ya da squish ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: messhof

Publisher: messhof

sürüm tarihi: 15 Ağu, 2017

tür: eylem, gündelik

Wurm döndü ve beslenmeli! Giysilerinizi döken ve duvarları düşmanlarınızın eti ile boyayın, çünkü sadece biri fedakarlığa layık olabilir.

Kurallar basittir. Diğer tarafa ulaşın ve yolunuzda duran herkesi öldürün. Deftly parry ve boğazlarını paralel, bağırsaklarını oklarla bilmedi ya da parmaklarınız arasında beyinlerini ezin. Wurm, şövalye için değil.

2014'ün indie vuruşuna devam edin, Nidhogg 2, yeni silahlarla yeni silahlar ve ustalaşmaya, başa çıkacak karakter özelleştirmesi ve Toby Dixon'un büyüleyici grotesk sanatı ile yeni silahlarla ödül kazanan oyun üzerine inşa ediyor.

ve Mux Mool, JeoMy, Dozeone, Osborne ve Deedelus, Nidhogg 2 de dahil olmak üzere sanatçılardan müzikle, Menü ekranlarında bile harika bir film müziğine sahiptir.

Oyun Özellikleri:

Anahtar fetürleri: AI veya 1V1 savaşında bir arkadaşa meydan okuyun. 8 oyunculu turnuvalardaki en üst koltuk için savaşın. Dört silahın kendine özgü özelliklerine hakimdir. Tam karakter özelleştirmesi ile şık olun. Kalelerden Nidhogg Innards'a on aşamada. 10 farklı oyun değişkeniyle kuralları değiştirin. Eşleştirme ve özel oyunlarla çevrimiçi olun.

Minimum: OS: Microsoft® Windows® Vista / 7/8/10 İşlemci: 3.0 GHz Çift Çekirdekli CPU Bellek: 1 GB RAM Grafik: GPU, en az 256 MB VRAM ile DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 750 MB Mevcut alan Ek notlar: PS4 veya Xbox 360 denetleyicisi veya doğrudan giriş uyumlu denetleyici

Önerilen: OS: Microsoft® Windows® Vista / 7/8/10 İşlemci: 3.0 GHz çift çekirdekli CPU veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafik: GPU, en az 512 MB VRAM veya daha iyisi ile DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 750 MB Mevcut alan Ek notlar: PS4 veya Xbox 360 denetleyicisi veya doğrudan giriş uyumlu denetleyici
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
39
TELİF HAKKI İHLALİ