Night in the Woods Wierd Autumn Edition Full İndir Oyun indir

ormanda gece full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ormanda gece, keşif, hikaye ve karaktere odaklanan bir macera oyunudur, tanışmak için onlarca karakter ve yemyeşil, canlı bir dünyada yapılacak çok şey var.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Infinite Güz

Publisher: finji

sürüm tarihi: 21 Şub, 2017

tür: macera, korku

Kolej DropOut Mae Borowski, hedefsiz eski yaşamını sürdürmek ve geride bıraktığı arkadaşlarla tekrar bağlamayı ve geride bıraktığı arkadaşlarla tekrar bağlantı kurmak isteyen eski eski madencilik kasabasına eve döner. Ancak işler aynı değil. Ev şimdi farklı görünüyor ve arkadaşları büyüdü ve değişti. Yapraklar düşüyor ve rüzgar daha soğuk. Işık kaybolurken garip şeyler oluyor.

ve ormanda bir şey var.

Ormandaki gece, keşif, hikaye ve karaktere odaklanan bir macera oyunudur, tanışmak, hikaye ve karaktere sahip olmak için onlarca karakter ve yemyeşil, canlı bir dünyada yapılacak çok şey var. Başarılı bir vuruştan sonra sonsuz sonbaharda, Alec Holowka (Akvarya), Scott Benson (Gece ​​Çalışma Kulübü) ve Bethany Hockenberry'nin bir takımı ile yapılmaktadır.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel I5 dört çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD 4000 Depolama: 8 GB Mevcut alan Ek notlar: 32 bit sistemler, 2GB'tan fazla elde etmek için sanal bellek kullanmalıdır.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
42
TELİF HAKKI İHLALİ