Night light Full İndir Oyun indir

gece lambası full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gece lambası - & amp'un imha edilen dünyasında hoş geldiniz; "Gece lambası ve amp;", kirli bir dünya toksik bombalar tarafından değiştirildi. Dünyadaki insanların çoğu olmuştur ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Nightmaker

Publisher: Nightmaker, SimplexGamestudio

sürüm tarihi: 12 Tem 2016

tür: eylem, macera, gündelik

"Gece Lambası" nın imha edilen dünyasında hoş geldiniz, kirli bir dünya toksik bombalar tarafından değiştirildi. Dünyadaki insanların çoğu, B1N3 virüsünden enfekte olmuş ve zombilere mutsuzdur. Ve sen kendi başındasın. Yiyecek ve diğer mutfak eşyalarını ara. Zombilerin önündeki bir kişiyi korumak için inşa edin.

Survive'yinizin üstünde hayatta kal, vahşi zombilerle çevrili tasma setini öldürmek istiyor. Kendinizi yakın muharebe ve aralıklı silahlarla kollayın ve akılsız canavarları uzakta tutun.

Sofistike zanaat sistemi, yeni silah, ekipman ve mobilya ile yaptığınız zanaat sistemi. Güçlü bir kale inşa etmek, eşyalarınızı kutulara yönetmek ve akşamları sıcak bir kamp ateşi rahat hale getirirsiniz.

Geceye gündüz değişiklikler, çevre üzerinde etkili bir şekilde etkisi ve canavarın davranışının gerçekçi bir gündüz ve gece değişikliğini yaşar. Günün günündeki, hayatta kalan nesneleri aktif olarak aramalısınız. Stoklar hızlı bir şekilde toplar A akılsız canavarlar hakkındaki etiketleri çok aktif değildir. Fakat eğer şafakları kırarsa ve gece geliyorsa ve bir Canavarın bir ordusunu istemediğiniz sürece sığınağınızda hızlı bir şekilde gizlenmelisiniz.

150+ FPS, bugünün oyun deneyimi için bir sıvı oyun hissi önemlidir. Nefes kesen sıvıda gece lambası yaşayın. Gece lambası, optimize edilmiş her gamigon monitörü için 150'den fazla fps ile çalışır.

Gameplay

Kaynakları toplayın ve kendi küçük bir kaleyi oluşturun. Bol miktarda yiyecek ve su paketlemeyi unutmayın. Ona ihtiyacın olacak,. Silahını ateş etmek için alacaklar, hayatın sana teşekkür edecek.

Bina sistemi

Kendi kalenin için çok basit bir sistemle inşa edin. Ahşap duvarlarla büyük bir evde başlangıçta küçük bir kulübe.

dünyayı keşfetmek

"Gece Lambası" nın dünyasını keşfedin ve yeni yağma yerlerini keşfedin veya mükemmel evinizi bulun.

Envanter sistemi

Envanter sistemi, silahlara ve diğer eşyalara hızlı bir şekilde erişmek için kullanılır.

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7,8,8.1,10 İşlemci: Pentium 4 2.66 GHz (veya eşdeğeri) Bellek: 2 GB RAM Grafik: ATI veya NVIDIA CARD 512 MB RAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses kartı

Önerilen: OS: Windows XP, Vista, 7,8,8.1,10 İşlemci: Pentium 4 2.66 GHz (veya eşdeğeri) Bellek: 4 GB RAM Grafikler: ATI veya NVIDIA CARD 1GB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
53
TELİF HAKKI İHLALİ