Ninja Cats vs Samurai Dogs Full İndir Oyun indir

ninja kediler vs samuray köpekler full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ninja Cats vs Samuray Köpekleri - Tiga Ödülü Ninja Kedileri VS Samuray Köpekleri, Gerçek Zamanlı Derinlik ve Taktik Çeşitli Bir Kule Savunma oyununun bağımlılığı birleştirir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: eutechnyx

Publisher: eutechnyx

sürüm tarihi: 21 Şub, 2014

tür: strateji, kule savunma, gündelik

TIGA ÖDÜLÜ Ninja Cats VS Samuray Köpekleri, bir kule savunma oyununun bağımlılığı, gerçek zamanlı bir strateji unvanının derinliği ve taktik çeşitliliği ile birleştirir. Köpek ya da kedi üstünlüğü için hızlı tempolu ve çılgınca bir savaşta tarafınızı seçin!

Ninja kedilerinin bir ordusunu veya Samuray köpeklerinin öngördüğü hiç bu kadar zorlayıcı olmadı! Binaları inşa edin, kaynaklar toplayın ve güçlerinizi 65 heyecan verici savaşta zafer kazandırır. Derin beceri ağacıyla yeni birimlerin, binaların ve yeteneklerin kilidini açın ve ölümcül düşmanlarınızı bir kez ve herkes için bir kez yenmek için yeteneklerinizi test edin!

Temel özellikler

Anahtar fetürleri: Etkileşimli bir haritada 65 seviye. 35 kazanma becerisi ve bulma 5 eser becerisi. Ustalaşmayı zor öğrenmesi kolaydır. Kendi oyun stilinizi oluşturmak için büyüyü, kustu ve dövüş yeteneklerini birleştirin. Kuleler, tuzaklar, sihir ve etkileşimli dövüş yetenekleri ile birlikte çoklu birim türleri.

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7 İşlemci: 1.6 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: OpenGL 2.0 Depolama: 700 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
46
TELİF HAKKI İHLALİ