Ninja Shodown Full İndir Oyun indir

Ninja Shodown full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ninja Shodown - Jade Katana için nihai savaşta kendileri için her ninja! Yalnız mücadele, ekibin ya da mighty'nin bulunduğu acımasız Arena merkezli savaşta arkadaş edin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: bitmap bürosu

Publisher: Rising Star Games

sürüm tarihi: 26 Eyl, 2017

tür: eylem

Jade Katana için nihai savaşta kendileri için her ninja! Yalnız mücadele edin, ekibin ya da zorluğun ve zayıfların nihai fiyatı ödediği acımasız Arena merkezli savaşta arkadaş edin.

Yıl 199x ve toplam yıkımın eşiğinde dünya teeters. Mistik Jade Katana, çalındı! Gücü, çok ölümcül! Yanlış ellerde, insanlık düşecek! Ve öyleyse, Jade Katana'nın yemin ettiği Viper klanı, henüz en tehlikeli misyonuna girmeye hazırlanıyor: Kılıcımı her masrafla al! Ultimate Ninja olmak ve Viper klanının eski yeminini yerine getirmek için çeşitli yerler arasında savaştığınız için Katanas, Shurikens, Bombs, Makineli Tüfek, Av Tüfeği, Bazukas ve daha fazlasını kullanın.

Anahtar fetürleri: Bir ila dört oyuncu için yoğun yerel çok oyunculu eylemi, ya rekabet eden ya da işbirliği yapan ... seçersiniz! Altı farklı oyun modu - Son ninja, savaş, madeni para, taç, arcade ve sonsuz - ve beş eşsiz yer - Tapınak, Dojo, Downtown, Müze ve Alan 88 - Her biri kendi oyun özellikleriyle. Ninja'yınızı özelleştirin, ardından yolunuza giren herkesi yok etmek için bir dizi ölümcül ninja (ve so-ninja değil) silah kullanın! Matt Gray tarafından harika stereo tekno film müziği ... retro vibe hissediyorum!

Minimum: OS: Windows 7 / 8.x / 10 İşlemci: Intel Core i5 Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 512MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 250 MB Mevcut alan Ses kartı: Herhangi bir uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ