No Time to Explain Full İndir Oyun indir

Remastered Full indir'ı açıklamak için zaman yok PC oyunu direk indir ve torrentte kırılmış durumda. Remastered - & amp; quot; ben gelecekten sensin! Açıklamak için zaman yok, M-Oh Mesih'i takip edin! & Amp; " Gelecekteki kendinizi zamanla takip edin ve alternatif gerçekler ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: TinyBuild

Publisher: tinybuild

sürüm tarihi: 17 Tem 2015

tür: casual, eylem, macera

"Ben gelecekten çıktım! Açıklamak için zaman yok, M-Oh Mesih'i takip et! "

Dev canavarlarla mücadel ederken, şapka toplarken ve pasta yiyerken gelecekteki kendi kendini takip et ve alternatif gerçeklikler! Açıklamak için zaman, zaman paradoksları, jetpack silahları ve insanların gözlerinde kaburgalar hakkında bir oyundur. Gittikçe daha saçma olan harika müzik, sesli oyunculuk ve oyun içeren bir komedi platformu.

Temel özellikler

TinyBuild hakkında

Biz bir indie oyun geliştirme ve yayıncılık firmasıyız. Açıklamak için zaman yok ilk oyunumuzdur. Başarılı bir Kickstarter ve Greenlight macerasından çıktı. Açıklamak için zaman olmadığından, diğer geliştiricilere oyunlarıyla yardımcı olmaya başladık. İç stüdyomuzun arkasında yeterince kası aldıktan sonra, açıklamak için zamana geri döndük ve oyunu tamamen uygun bir motorda tamamen hatırladık. Remastered'i açıklamak için zaman yok, orijinal olan herkes için ücretsiz!

Anahtar fetürleri: Birlikte yerden tamamen yeniden inşa edin! Açıklamak için zamanın olmayan remastered versiyonu, oyunun aslen oynanması amaçlandığıdır. Şimdi yerel çok oyunculu! Güçlü gelecek topu silah ve jetpack olarak kullanın! Yangın, asit ve peri kekleri yoluyla kendinizi patlatmak, kiriş, sapan ve kendinizi mantar için yeni karakterler olarak oynayın! Silahını kaydetme ustalığını test edin: Bu seviyelerin etrafına gizlenmiş 60 giyilebilir şapka var, ama neredeler? En korkunç olanlar da dahil olmak üzere alternatif zaman çizelgelerinden dev canavarlara karşı karşıya gelin: Kötü alternatif kendiniz! Dev Yabancı Yengeçleri Öldür! Kek yemek! Köpekbalıklarını dövüş! Eşyalara atla! Tam ekran oyna! Toplanan şapkalar takarken harika dans hamleleri yapın! Gelecekten farklı versiyonları oynayın!

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 128 MB
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
114
TELİF HAKKI İHLALİ