Nongünz Full İndir Oyun indir

nongüz full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Nongüz, nihilist bir aksiyon platformu roguelie. Nongüz hem oyun hem de temasında belirsizdir. Nongünz, fedakarlık talep eden bir bilmecedir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: BrainWash Gang

Publisher: Sindiecate Arts

sürüm tarihi: 19 May, 2017

tür: eylem

NONGÜNZ, hektik atışları gizemli bir rölanti oyununun yönetimiyle birleştiren nihilist bir eylem platformudur.

Her koşu, siyah ve beyaz bir mezarlıktan, insan viskalarının dışına çıkan kabuslar dolu bir Gotik zindandan ayrılacaklardır. Hayatta kalmak Bu Distright Roguelie, sadece beceri gerektirmez, ancak Nongüz uzun süreli kombinasyonlar ve zorluklar için sizi ödüllendirir ... ayrıca, puanı, rölanti oyununun ilerlemesinde kilit bir rol oynayacak: Kayıp Ruhlar grubunuzun oluşumu ve ölüm kültistleri.

Nongünz dünyasının evrimleşmesi gibi, mezarlığınızı yaşayacak özel karakterlerle tanışacaksınız: dua eden kültistler, kendini temizleyen şehitler, kasvetli gravürleri, öldürme becerilerinizi genişletmenize ya da sinsi boşta oyununun performansını iyileştirmenize yardımcı olacaktır. mezarlığın etrafında inşa edilmiştir.

Anahtar fetürleri: Hem yeteneğinize hem de WIT'lerinize meydan okuyan affatan oyun. Bütün oyun bir bilmecedir. Nongüz'in nihilist evreninin arkasındaki gizemi açıkla. Güzel hazırlanmış siyah ve beyaz piksel ortamlar ve karakterler. Yüzlerce seviye düzinelerce değişik düşmanla boğuldu. Kilidini açmak ve ustalaşmak için birçok silah, eşya ve ekipman. Varlık, şiddet ve insanlık hakkındaki algınızı değiştirme potansiyeli.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 1.5 GHz Core2duo Bellek: 2 GB RAM Grafik: OpenGL 1.4 veya daha iyisi Depolama: 300 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
74
TELİF HAKKI İHLALİ