OBCIDIAN LEGACY Full İndir Oyun indir

Obcidian Legacy full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. "Obcidian Legacy", birbiri ardına rapurging canavarlarının tahkimlerini avladığınız heyecan verici bir hack-and-slash eylemidir. Sırları çözmek için bir maceraya atın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Black Tower Studios

Publisher: dmm.com Co., Ltd., PowerChord Studio

Çıkış tarihi: 31 Oca, 2017

tür: rpg, eylem, hack ve slash

açıklama

DMM, ilk oyununu buharda görünecek şekilde sunar! "Obcidian Legacy", birbiri ardına rapurging canavarlarının toğazlarını öldürdüğünüz heyecan verici bir hack-and-slash eylem bir RPG'dir. Kirli bir dünyanın sırlarını çözmek için bir maceraya başlayın. İnsanlığın son kalıntılarının seçkin bir koruyucusu olan "Koruyucu" olun. Canavarları yok etme yeteneğinizi geliştiren dişli, taşlar ve becerileri donatırken seviye yukarı ve güçlenir.

Obcidian Legacy hakkında farklı olan nedir?

"Dalga", canavarları hızlı art arda öldürdükten sonra görevler sırasında aktif olan özel bir kumar sistemidir. Daha fazla ödül veya daha fazla risk ile ödeyebilecek canavar gruplarıyla savaşmak için rastgele değişkenler ekler! Öldürdüğünüz daha fazla canavar, "dalga seviyesi" ne kadar yüksek olur ve nadir bir düşüş, daha altın veya daha fazla XP alma şansınızı arttırır.

Anahtar fetürleri: Dalgalar Kooperatif çok oyunculu Karakter Özelleştirme Sistemi

Minimum: OS: Windows 7 32-bit İşlemci: Intel Core i3-4160 @ 3.60ghz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE® GTX 480, GTX 570, GTX 670 veya daha iyi DirectX: Sürüm 10 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı veya onboard yonga seti Ek notlar: 32 bit işletim sistemi, 1280 x 720 ve aşağıda "düşük" grafik ayarlarında oynamayı gerektirir. 32 bit Windows 7'de ve üstünde daha yüksek grafik seçeneklerini etkinleştirmek için bu tartışmaya bakın.

Önerilen: OS: Windows 7 64-bit ve üstü İşlemci: Intel Core I5-4690K @ 3.50GHz veya AMD FX-9370 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE® GTX 960 veya AMD RADEON R7 370 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı veya onboard yonga seti
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
88
TELİF HAKKI İHLALİ