Oddworld: Abe’s Exoddus Full İndir Oyun indir

Oyun / 14 August 2013

Oddworld: Abe'nin Exoddus® Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. OddWorld: Abe'nin Exoddus® - Abe'nin, Mudokon Spirit Rehberleri'nden bir vizyon tarafından ziyaret ederken huzurlu emeklilik paramparça edildi. Abe ™, Magog Cartel'in madencilik olduğunu öğrendi ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: OddWorld Sehpitants

Publisher: OddWorld Sehpitants

sürüm tarihi: 17 Kas, 1998

Tür: macera, bulmaca, eylem, Sci-fi

Abe'nin Mudokon Ruh Kılavuzlarından bir vizyon tarafından ziyaret edildiğinde huzurlu emeklilik paramparça edildi. Abe ™, Magog Cartel'in, Süper Bağımlılık Yapan Soulstorm demlemek için kemikleri toplamak için Kemikler toplamak için Madil Madencilik Necrum olduğunu öğrendi.

Mudokon ruhlarını, Mudanchee ve Mudomo tonozlarında hapsedildikten sonra, Abe, Mudokon'un ruh-fırtına bağımlılığı arkadaşlarını iyileştirme becerisi de dahil olmak üzere Ruh Kılavuzlarından korkutucu güçler kazandı. Feeco deposunun ulaşım merkezinin sızması ve patlayıcı osurukları kullanarak Slam Kıldırakları ve Bonwerks, Abe Soulstorm Bira Fabrikasına girdi.

Abe, Soulstorm demlemesinin gizli bileşeninin arkasındaki gerçeği öğrendi. . . Sadece ayırılmış Mudokon'un kombine gücüyle yerini patlatmadan önce kurtardı. Ardından Abe, Brew-Fandled Pals'ına ALF'nin Rehab & Amp; Çay tedavisini almak için - bir ömür boyu yolculuk bir adımla başlar. Yoksa on iki mi?

Desteklenen OS:% 100 Windows 2000 / XP uyumlu bilgisayar sistemi (yalnızca) İşlemci: 166 MHz Pentium İşlemcisi (200 MHz önerilir) Bellek: 16 MB (32 MB veya daha yüksek önerilir) Doğrudan x: 6 Ses:% 100 Soundblaster uyumlu Sabit Disk: 700 MB ücretsiz
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
15
TELİF HAKKI İHLALİ