Of Gods and Men: The Daybreak Empire Full İndir Oyun indir

Tanrıların ve erkeklerin: Daybreak İmparatorluğu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tanrılar ve Erkeklerin: Daybreak İmparatorluğu - retro ilham veren bir sıra tabanlı strateji. Yeni bir imparatorluğu geliştirmek ve benzeri görülmemiş bir dönem vermek için savaş-perişan bir dünyada yolunuzu fethetmek ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ölü tür stüdyoları

Publisher: ölü tür stüdyoları

sürüm tarihi: 9 Kas, 2018

tür: strateji, rpg, gündelik

Tanrılar ve erkeklerden: Daybreak İmparatorluğu, 90'lı yıllardan ve 00'lerin piksel sanat retro tarzında Piksel Sanatı Retro tarzında sıra tabanlı bir strateji RPG'dir. Eşsiz bir fantastik dünyada, zengin bir hikaye odaklı kampanyayı ve ücretsiz bir oyun modunda, birim temelli taktik savaş, Overworld bölgesi yönetimi, zengin bir hikaye odaklı kampanyamız.

Hikaye, Tamira'nın kenarındaki bir arka su krallığının lideri olan Saaga'yı takip ediyor, sıkılmış tanrıların ve açgözlü lordların kaprislerine tabi olan insanların bir dünyasında yeriyle hayal kırılmış durumdalığına uğradı. Ancak, anakaradan genel olarak yardım için yalvarmaya gelirse, bir olay zinciri, dünyanın şimdiye kadar gördüğü en büyük imparatorluğu oluşturmak için bir savaş ve diplomasi yoluna yönlendirilir.

Bu, 2017 yılında kurulan Vancouver merkezli bir indie ekibi olan Ölü Tür Studios'tan ilk oyundur.

Özellikler

birimler

Tüm birim sınıflar temel bir avantaj sistemi izler. Birçok özel birim bu avantajların üstesinden gelme yeteneğine sahiptir.

Anahtar fetürleri: Hızlı zamanlı olay savaşı Savaş avantajları ve zayıf yönleri ile 3 baz ünite tipleri Her biri kendi özel birimine sahip 12 farklı fraksiyon 55 farklı harita ile büyük bir dünya Bölge ve Birim Yönetimi Çeşitli kahramanlar, kötü adamlar ve aradaki her şey Lezzet ve lore bakımından zengin bir dünya Retro ChipTunes ile Akustik Aletleri Harmanlayan Eşsiz Bir Soundtrack

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel veya AMD Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Entegre Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
89
TELİF HAKKI İHLALİ