Offworld Trading Company Full İndir (v1.23.40207 & ALL DLC) Oyun indir

Offworld Trading Company full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Offworld Trading Company - Mars kolonileştirildi ve Dünya'nın kurumsal Titanları bu yeni pazara hükmetmek için savaştı. Yarışma bu hızlı tempolu ekonomik RTS'de şiddetlidir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: mohawk games

Publisher: Stardock Entertainment

sürüm tarihi: 28 Nis 2016

Tür: strateji, RTS, Sci-Fi, Simülasyon, Yönetim, Bina

Mars kolonileştirildi. Şimdi, dünyanın en büyük kurumsal Titanları, şirketleri desteklemeye davet edildi. Piyasaya hükmetmek için rekabet, bu hızlı tempolu ekonomik RT'lerde Medeniyet IV Kurşun Tasarımcısı, Soren Johnson.

Fortune'inizi kazanmak için Mars'a girişim

Uzay yolculuğu ile gerçekleşmek ve dünyaya ulaşmak kolay kaynaklar yaşamak, servetini arayan umutlu insanlar bir sonraki büyük sınır için acele ediyorlar: Mars. Rekindle İnsanlığın Maceralı Ruhu, Dünya arkasını bırakarak ve kendiniz için kırmızı gezegende bir endüstrinin titan olarak yeni bir isim yaparak yeni bir isim yaparak yeniden düzenleyin.

Major Martian işletmelerinin kökenini keşfedin

Dinamik Tek Oyuncu Kampanya Modunda Marslı Kolonizasyon Çabanın kaderini belirleyin. Her biri benzersiz özelliklere ve yeteneklere sahip olan her biri, motivasyonlarına ve Mars'ın geleceğine hükmetmek için birçok keşif sunuyor.

Çok oyunculu yeni macera deneyim

Arkadaşlarınızı çılgınlıklara çevirin! Sekiz oyuncuya kadar destekleyebilecek sağlam ve heyecan verici bir çok oyunculu modu ile, hiçbir iki oyun offworld ticaret şirketi aynıdır! Piyasa, size dört başlangıç ​​şirketinin ve rakiplerinizin hangisinin seçtiğini ve hangi kaynakların biriktiğini seçtiğine bağlı olarak dalgalanıyor. Strateji anahtardır ve fırsat ortaya çıktığında rakipler arasındaki titiz ittifaklar kolayca kırılır.

Rekabetiniz kontrol etmeden önce pazarı kontrol edin

Offworld Ticaret Şirketi'nde, pazar güçleri silahlarınız, silahlar veya bomba değildir. Gerçek zamanlı oyuncu tahrik pazarı, kılıcınız ve kalkanınızdır. Kazanmak için, hangi kaynakların elde edeceğimi, hangi malların inşa edilmesi ve satılacakları, gezegenin gelişen yeraltı dünyasıyla nasıl etkileşime gireceğini ve ne zaman kazanacağını ve ne zaman stokları yapacağınız konusunda zorlu seçimler yapmanız gerekecektir. Bir düzineden fazla farklı kaynaklar ve sürekli değişen bir piyasa ekonomisi ile, iki iki zafer yolu aynı değildir - her oyun rekabetinize hükmetmek için farklı bir "anahtar" tutar.

Minimum: OS: Windows 10 / 8.1 / 7 İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo / 2.0 GHz AMD Athlon X2 64 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 3870 / Intel HD Grafikler 4600 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı:

Önerilen: OS: Windows 10 / 8.1 / 7 İşlemci: 3 GHz Intel Dört Çekirdekli İşlemci / 3.2 GHz AMD Altı Çekirdekli İşlemci Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 460 / AMD RADEON HD 7850 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı:
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
59
TELİF HAKKI İHLALİ