Oh My Godheads Full İndir Oyun indir

Ah tanrımlarım full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ah, Godheads - Sprint Headlong, Hızlı ve Frenetik, Yakalama-Kafa, Mayhem'in çok oyunculu bir dünyasına. Başları dikkat et, etraflardakileri öldürme eğilimi var!.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: titutitech

Publisher: Square enix

sürüm tarihi: 5 Aralık, 2017

tür: eylem, gündelik

Oh Godheads, dört oyuncunun sivri kılıcı salladığı, patlayıcı turtaları saran ve düşmanlarının ölümünü coşkulu Aplomb ile öldürdüğü hızlı ve çılgınca bir çok oyunculu fracas'dır. Godhead'i kapmadan ve tabanınıza geri getirmeden önce çok çeşitli karakterlerden birini seçin - Size ve etrafınızdakiler için gazabını açığa çıkarırken.

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Her biri, her biri kendi oyun değişen özelliği olan kendi oyun değişen yeteneğine sahip, patlamalar, zihin kontrolü ve düşmanları dondurma yeteneği dahil. Yerel (Çevrimdışı) Çok Oyunculu Mayhem, dört oyuncuya kadar, Godheads'i yakalamak için en iyisini yaptığınız için arkadaşlarınızda patlayıcı pantolonların telaşını kaçırmanızı sağlar! 10 oyun değiştirme yeri - Japonya'daki şelaleleri, İtalyan volkanları, Aztek piramitleri ve daha fazlası; her biri kendi engelleri ile üstesinden gelmek için. Güzel düşük poli şekillerde 9 meraklı karakterler gerçekleştirilir. Bir üst şapka, Monocle & amp ile bir penguene hayır diyebilir; pipo içmek? Kafayı yakalayın, Godhead'i güvence altına almak için iki takımın karışmasını görür ve bundan önce hedefe getirin, ya da başkası, onları kafanın üzerine sokar. Başın kralı, hedefleri ve amp'ları kaldırır; Takımlar ve Hibe Hibeleri Kafayı en uzun süre tutuyor; Headhunters oynatıcıyı en çok öldürürken görürken, yüce ve son adamın ayakta tutulduğu son oyuncuya zafer kazanır.

Minimum: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Intel Core I3 @ 2 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 260 / ATI Radeon HD 5770 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 4 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Intel Core I3 @ 3 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 560 TI / AMD RADEON HD 6870 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
60
TELİF HAKKI İHLALİ