OH! RPG! Full İndir (v1.2b) Oyun indir

Oyun / 08 December 2015

oh! RPG! Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Oh! RPG! - Kahramanlar her zaman kazanır! Ama yapmayanlara ne olur? Heroes'un mutfağımızdan sonra dünyanın sonuna geldiği için benzersiz ve renkli karakterler olarak oynayın ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Roseportal Games

Publisher: Aldorlea Games

sürüm tarihi: 11 Aralık, 2015

tür: rpg, macera, strateji, gündelik, anime

Sunum

Veteran roleplayer için yeterince derin ... Casual Gamer için yeterince mizahi!

oh! RPG! roseportal oyunları ile ilginç, yenilikçi ve renkli bir macera (

Epic Quest

ve

bir gülün fısıltı

şöhreti) ve buharda RPG vetering ile serbest bırakıldı

Aldorlea oyunları

Oyun, her biri farklı bir atmosfer, oyun ve kahramanı olan 8 bölümden oluşur, hepsi heyecan verici ve taze bir deneyime katkıda bulunur.

Parodi'nin eşyalarını karıştırma ve büyüleyici bir hikaye ile etkileşimin büyük kullanımı, bu oyun saf RPG iyiliğinin kaliteli bir karışımıdır - ama benzersiz bir bükülme!

plot

Kahramanlar her zaman kazanır. Ama yapmayanlara ne olur?

Dünyanın bir sonuna geliyor ve kahramanlar gülünç başarısızlıklarından sonra eve geri döndü, ne kaldığı için sevdikleriyle birlikte olmak.

Anahtar fetürleri: Hikayeyi başka bir perspektiften bakın ve 8 bölümün her birinde yeni bir kahramana girin. Önden arkaya seyahat etmek, huşu ile ilham verici kalelerden uzak köylü köyünüze, düşmanlardan süper güçlü ve büyük, gururla mağlup etmek ... Patetik Slimalar? İyimsi bir şakacı, hızlı bir goblin veya hatta kahramanın kendi ailesi gibi benzersiz kahraman koleksiyonunun tadını çıkarın, çünkü onlarla yenilikçi bir şekilde etkileşimde bulunurken 8 bölümü ziyaret edin, hepsi farklı bir stil ve isteğe bağlı içerikle keşfedin! Özel Beceri Kullanarak Benzersiz Savaşlar "Kahraman Aramaları": Harold, Therese, Marsha ve Lucius asla savaşta değil, ancak onları arayabilir ve gelinceye kadar bekleyebilirsin ve güçlü bir hamle yapacaklar - bu, her savaş için farklıdır. hikayedeki yerler Performansa dayalı son seviye derecelendirme

Minimum: OS: Windows XP / Vista / Windows 7/8/8.1 / 10 (32bit / 64bit) İşlemci: 1.6 GHz Bellek: 128 MB RAM Grafikler: DirectX 9.0 uyumlu DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 800 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
20
TELİF HAKKI İHLALİ