Ohio Jack and The Cup Of Eternity Full İndir Oyun indir

Oyun / 09 December 2015

Infinitrap Klasik: Ohio Jack ve sonsuzluk fincan full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Infinitrap Klasik: Ohio Jack ve sonsuzluk fincan - Infinitrap Classic, hardcore oyuncuları için hızlı tempolu bir puzzle oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Shadebob Games

Publisher: Shadebob Games

sürüm tarihi: 22 Aralık, 2015

tür: casual, macera, eylem

Infinitrap Classic, hardcore oyuncuları için hızlı tempolu bir puzzle oyunudur. Oyun 40 seviye içeriyor ve Windows, OSX ve Linux'ta mevcuttur.

Her seviye, start kiremit üzerinde duran oyuncu karakteri ile başlar. Başlangıç ​​karosu tamamen güvenlidir - hayır, güven bana. Güvenli. Başlangıç ​​döşemesinden ayrıldıktan sonra, seviye sizi ezmeden önce hazineye ulaşmak için sınırlı bir zamanınız var. Bir şeyleri karmaşıklaştırmak için, her seviye zamanınızı boşa harcamak için birkaç engel içerecektir ve muhtemelen sizi öldürür. Kendi seviyeni yapabilirsin!

Özellikler

Anahtar fetürleri: 40 zorlu seviye. Kan ve gore devre dışı bırakılabilir. Tam Gamepad desteği. Tam özellikli bir seviye editörü. Özel seviyeler desteği. Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Rusça, Japonca, Portekizce

Minimum: OS: Windows Vista (eğer onunla yaşayabilirsen) İşlemci: Intel Pentium D veya AMD Athlon 64 (K8) 2.6 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Grafikler, AMD Radeon HD 2400, NVIDIA 9600 GT Depolama: 220 MB Mevcut alan Ses kartı: ses kartı gerekmez, ancak sağır değilseniz emmek biraz emilir
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
20
TELİF HAKKI İHLALİ