Omen Exitio: Plague Full İndir (Evolving Madness Major Update) Oyun indir

omen exitio: Veba full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Omen Exitio: Veba, '80'lerin ve' 90'ların oyun defterlerinden ilham alıyor, H.P. tarafından oluşturulan yabancı ve korkunç evrenin karıştırılması. Orijinal bir arsa ve karakterlerle lovecraft, hepsi ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Tiny Bull Studios

Publisher: Tiny Bull Studios

sürüm tarihi: 5 Mar, 2018

tür: macera, rahat, görsel roman, metin tabanlı, korku, rpg

"En eski ve en güçlü korku türü bilinmeyen korkusudur." - H.P. Lovecraft

Omen Exitio: Plague, '80'lerin ve' 90'ların oyun defterlerinden ilham alıyor, H.P. tarafından oluşturulan yabancı ve korkunç evrenin karıştırılması. Lovecraft, seçimlerinizin tümü tarafından rehberlik eden, hikayenin kahramanı tarafından, korkunç bir hastalık ve arkasında yatan gölgelerle temsil edilen labirentin gizliliği ile hikayenin kahramanı yol açacak.

Zanzibar, 1896. Dr. Jake Huntington, eşinin kaybını unutmak için orduya girdi. Ancak, uğursuz ve eski bir şey hayatını sonsuza dek devirmek üzere. Gerçeklik sınırlarını yaşayan gölgeler, bir noktada hepsini bir araya getiriyor gibi görünüyor: tüm insan ırkını imha etmek için tehdit eden korkunç bir hastalık.

Bununla birlikte, hastalık, geniş bir mozaik oluşturan parçalardan sadece bir tanesidir ve tasarımını keşfetme kolay olmayabilir. Entrikalar, işleme ve altterfuges gerçeği gizler, doktorun anlayışından uzaklaşır.

Anahtar fetürleri: H.P.'de tüm yeni macera Lovecraft'ın diğer dünyası evren Gerçek olaylara dayanan ünlü tarihi rakamlarla karşılaşın Seçimleriniz ve seçilen becerileriniz, hikayenin ortaya çıkış şeklini etkiler Sahneyi ayarlamak için yüzlerce çizilmiş görsel Hauntingly güzel film müziği ve ses tasarımı En çok kendi macerasını (CYOA) başlıklarını seçtiğinizden farklı olarak, erken bir ölümle karşılaşamazsınız Bir oyun, 4 ila 6 saat sürer, ancak her şeyi yaşamak için daha fazla saat sürer.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 1.8ghz çift çekirdekli CPU Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Entegre Grafikler Depolama: 700 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
41
TELİF HAKKI İHLALİ