On Target VR Darts Full İndir Oyun indir

Hedef VR Dart Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hedef VR DART'ları gerçekçi bir fizik tabanlı dart simülasyonudur. Siyah şapka tavernasında bir freethrow ya da 501/301 oyununu oynayın. Bu tamamen sürükleyici VR Dart deneyimi ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Colugo Productions Inc.

Publisher: colugo prodüksiyonları inc.

sürüm tarihi: 8 Mar, 2019

tür: Simülasyon, gündelik, VR

Hedefte VR DART'ları gerçekçi bir fizik tabanlı dart simülasyonudur.

oculus dokunmatik kontrol cihazları, çok doğru bir atma mekaniği oluşturmak için hız ve serbest bırakma gibi gerçek dünya değişkenlerini yakalar.

Dartınızın temelini ve dengesini değiştirmek için dartınızın bileşenlerini uçağa özelleştirin.

Bir şeylerin asılmasını sağlamak için Freethrow modunda oynayın ya da 5 zorluk seviyesi ile 501/301 vs AI oyunu oynayın.

JukeBox, dünyanın dört bir yanından yaklaşan indie sanatçılara sahiptir. Austin'den üçlüler, bizi başladığınız için Teksas'a teşekkürler!

Bahar 2019'da gelen tam sürüm! Çok oyunculu, başarılar ve lider panoları, yeni ortamlar, yeni dart parçaları, yeni indie müzik seçimleri, oynanabilir hava hokeyi ve yeni dart oyunları dahil. Oculus Quest ve VIVE desteği şu anda çalışmalarda da.

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: i5-6400 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 970 eşdeğeri veya daha büyük DirectX: Sürüm 12 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2500 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
84
TELİF HAKKI İHLALİ