Once Bitten Twice Dead! Full İndir (v1.1b) Oyun indir

Oyun / 01 July 2016

Bir kez ısırıldı, iki kez öldü! Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bir kez ısırıldığında iki kez ölü, ciddi bir zombi problemi olan açık bir dünyada belirlenen yeni bir MMO birinci şahıs nişancıdır! Ölümsüzle kavga et ve en fazla 100 oyuncuya sohbet et ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Gamestarters

Publisher: GamesTarters Publisher, GamesTarter's

sürüm tarihi: 17 Tem 2015

tür: eylem, macera, gündelik, rpg, strateji, simülasyon

İki kez ısırıldıktan sonra, ciddi bir zombi problemi olan açık bir dünyada belirlenen yeni bir MMO birinci şahıs nişancıdır! Ölümsüzle kavga edin ve aynı anda en fazla 100 oyuncu ile sohbet edin - Oyuncular hemen hemen her platformda oyun oynayabilir ve oyun oynayabilir. Her biri kendi yetenek setine sahip on beş farklı karakterden birini seçin, bu da undead ile mücadele edip benzersiz silah kullanıyor! Craft, kendinizi saldırı için hazırlamak için faydalı eşyalar, ancak kampınızın gece tarafından yaptırdığınızdan emin olun: istila edilen Horde geri gelmeden önce ya da tüm vücut parçalarınızla birlikte geceleri hayatta kalamazsınız! Hızlı ve Öfkeli, Yine İlginç ve Eğlence, Bir Zamanlar İki kez ısırıldı, en sevdiğiniz oyun öğelerini - Rot-Walkers, Gece Hayatta Kalma, Işçilik, Açık Dünya Oyunu, Ölümcül Silahlar, Birden Çok Oyun Modu ve Rip-Kükreyen Zombi içine birleştiren tümünü birleştirir. - İyi vakit geçirme!

◾A, bu ölümsüz yamyamın gözlerini gerçekten vurgulayan karikatür sanat tarzı, beynini yemek için

◾ Gece ve gece döngüsü ile tamamlanmış güzel ve ölümcül açık bir dünyayı mükemmel! (Gecenin içine kadar olan şey muhtemelen yüzünüzü kemirecek ..)

◾multiple Zombie Tipleri sizi ayak parmaklarınızda tutmak için, en azından beklediğiniz zaman onları kesmeye çalışarak!

◾15, her biri kendi yetenek setine sahip, her biri kendi beceri setlerine ve insan etini kaydıran ve / veya yiyen herhangi bir şeye güvensiz bir güvensizlikten elde etmek için benzersiz karakterler

◾ Derin, gizemli otomatların canavarları ve PVP'deki diğer oyuncularla savaşmak için farklı silahlar ve koruyucu cihazlar kullanın.

Horde için hazırlanmanıza ve savaşmanıza yardımcı olmak için 50 silah ve 100 zanaat mümkün olan öğe! (Veya en azından ekran görüntüleri için harika görünüyorsun)

◾Online ve çevrimdışı oyun modları modları talep eden oyuncular için

Birden fazla platformda eşzamanlı olarak 100'e kadar insanla çevrimiçi oynayın - kimse sadece zombi stomk yapmayı sevmez.

Minimum: OS: Windows 7 32bit, 64bit, Windows 8 İşlemci: Düello çekirdek 2.1GHz veya daha yüksek Bellek: 3 GB RAM Grafik: 1.3GB grafik kartı veya daha yüksek DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
20
TELİF HAKKI İHLALİ