One Small Fire At A Time Full İndir Oyun indir

Bir seferde bir küçük ateş full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Bir seferde bir küçük ateş - 13 yaşında Janis & Amp; "Magic eksikliği bozukluğu ve amp;"; Birinin çok sihirli odaklı bir dünyada sihir kullanamadığı bir delilik. Onun için ....

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: kidalang

Publisher: Kültür Seç

sürüm tarihi: 10 Haz 2016

tür: Casual, Adventure, Visual Romel, Anime

Overture'da, sihir tüm hastalıkları iyileştirebilir, fakat zihnin değil. Toplum, hastalıkları sihirle tedavi edilemez olanlara bakar ve bu "lunatics" canlılıklarını iyileştirene kadar Madhouses'te kalmalı - eğer yaptılar.

, ancak hiç kimse 13 yaşından büyük bir çılgınlığa sahip değil, ölüm için uzun süredir ya da sürekli korku içinde yaşayanlar ya da gerçek dışı olanları görmeyenler, çünkü herkesin sihir kullanabileceği bir şehirde, Janis kullanabileceği bir şehirde yalnız yapamaz. "Sihirli eksiklik bozukluğu" diyorlar.

Engelliliği Janis'i zorbalık için kolay bir hedef haline getirir, ancak her zaman kaybetmesine rağmen hala geri savaşır. Bir gün, güçlü bir büyücü ve polis komutanı olan Aidan Woolf tarafından zorbalarından kurtarıldı.

Woolf'ta Janis bir baba figürü bulur, ancak komutan sadece bir ziyaret için Madhouse'a gelmedi. Bir görevi var.

Karakterler:

janis

Janis, küçük bir çocuk olduğu için bir çılgınlık içinde yaşadı, çünkü birçok insanın şimdiye kadarki en kötü deliliği aradığı şeyden muzdariptir - sihir kullanamaz. "Sihirli Eksiklik Bozukluğu" olarak adlandırılan "sihirli eksiklik bozukluğu" arasında, çünkü her gün katlanmalı, Janis umuttan vazgeçmeye hazır, ancak hayatı değişmek üzere ...

Aidan Woolf

Overture Polis'in en seçkin özel kuvvetlerinin komutanı olarak, Aidan Woolf, Madhouse'a kralın kendisinden bir misyona geliyor. Orada, onu yıllar önce kaybettiğini hatırlatan bir genç kız, onu her şeyin üstünde görev yapan sertleştirilmiş bir savaşçıya dönüştüren bir olayla tanıyan Janis'i karşılıyor.

Candela Carroll

Sketchbook, Candela Carroll'ın dikkatini beş dakikadan fazla tutabilen dünyadaki tek şey, ama Janis'in Madhouse'daki en iyi arkadaşı. Bununla birlikte, üç yaşında yaşlandıktan bu yana, Candela, Janis yapmadan önce çocukların koğuşundan ayrılmaya zorlanacak ve o zamanlar düşündüklerinden daha erken gelebilir.

Drake Perrault

Drake bir kabadayıdır. O ve arkadaşları - ya da daha ziyade, yetersizliği - özellikle Janis'i seçmeyi severler çünkü onu kendisini savunamayan çaresiz bir kız olarak görüyorlar. Fakat arkadaşları ve kurbanları, Drake Perrault, zorbalık için onun durumu ile baş etmenin bir yolu olduğunu bilmiyor.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Intel Pentium 4 Bellek: 1 GB RAM Depolama: 260 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ