Operation Hardcore Full İndir (Build 110) Oyun indir

operasyon hardcore full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Operasyon Hardcore, Yesteryear'ın klasik seğirmesi aksiyon oyunlarından ilham alan aksiyon dolu bir 2D yan kaydırma atıcısıdır, ancak modern dokunuşlar ve kolaylıklarla ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: cosmocat

Publisher: cosmocat

sürüm tarihi: 28 Aralık, 2016

tür: eylem, macera

Dateline: Earth, 1999. Karşılaşmamış bir yabancı istila devam ediyor. Siz, toplam bir Badass, gerçekten takdir etmeyin. Bunun için dayanmayacaksın. DOĞRUDAN DOĞRUDAN. Bazı temel silahlar, purolar, viski - ve geceye gidersiniz. Bu gece tarih yapacağını biliyor musun? Bu: Operasyon hardcore.

operation hardcore, yesteryear'ın klasik seğirmesi aksiyon oyunlarından ilham alan aksiyon dolu bir 2D yan kaydırma atıcısıdır, ancak modern dokunuşlar ve kolaylıklarla.

Oyun özellikleri

Anahtar fetürleri: Bir dizi silah kullanarak düşmanları geçmişinizle savaşın Engeller ve tehlikeler etrafında çift atlayın Düşman ateşini saptırmak için geleneksel plazma tabanlı kalkanınızı etkinleştirin Yavaşlamak için biraz viski iç ve hasarı arttırdı (... zihinsel netlik pahasına) Bir jetpack üzerinde kayış ve bazı klasik zorla kaydırma zorlukları için havadan çıkın Öğeleri, silahları ve seviyeleri arasındaki yükseltmeleri satın almak için para toplayın Kendinizi bir Brag-Worthy Badass Rank (™) kazanmak için Seviye Par Times ile tanışın veya yendi Bir arkadaş canlısı ve / veya rekabetçi 2 oyuncu Yerel Co-Op için bir arkadaşı kapmak 12 seviye, kanlı, patlayıcı-y uzaylı-patlatma mayhem 4 oynanabilir badasses Hedefleyen hassas 360 derece için analog kontroller Snug tarafından modern ses tasarımı ve elektronik film müziği Yoğun 2 Oyuncu Yerel Co-Op

Minimum: OS: Windows 7+ İşlemci: Çift çekirdekli 2.4 GHz veya daha hızlı Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DX9 (Shader Model 2.0) Yetenekleri DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 300 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
70
TELİF HAKKI İHLALİ