Operation Warcade VR Full İndir Oyun indir

Çalışma Warcade VR Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Operasyon Warcade VR - Sanal Gerçeklik ve Yapacak Yenilikçi Daldırma Sistemi sayesinde klasik savaş arcade'i tamamen şaşırtıcı bir şekilde oynama deneyimini yeniden yaşayın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ivanovich games

Publisher: ivanovich games

sürüm tarihi: 2 Haz, 2017

tür: simülasyon, eylem, macera, gündelik, vr

İşlem Saçkırması, şu anda benzersiz bir deneyime dönüştürmek için en son teknolojiyi kullanan 80'li yılların klasik savaş arcade'in sonlarından esinlenen sanal gerçeklik için özel olarak tasarlanmış bir atıcıdır.

içindeki duyguları deneyimleyin

Yenilikçi Daldırma Sistemi sayesinde, macerayı bir helikopterden, bir siperden veya bir tankın içinden çekilmek gibi, bir helikopterden çekilmek gibi, tamamen farklı bir şekilde deneyimlemek istediğinizde video oyununun içinde seyahat edebileceksiniz ... değil? Güç senin yanında.

Yeni kurallar, ortamı kullanın!

Çevredeki tüm öğeleri, inanılmaz yerçekimi tabancasıyla sizin lehinize kullanın. Peyzajdaki herhangi bir nesneyi yakalayabilecek ve düşmanlara karşı başlatabilir, onları bir silahla dönüştürebilirsiniz. Hayal gücün sınırdır.

Klasik Mod - özellikle nostaljikler için -

6 seviye ve son patronun eski günlerde olduğu gibi geçer. Aradaki fark şu ki, şimdi yeniden deneme için para kullanmak zorunda kalmayacaksınız. Ne için bekliyorsun?

Sürükleyici mod-profesyoneller için -

108 görevi tamamlayın, 36 seviye ve birçok yükseltme kilidini açacak, size daha fazla yıkıcı bir güç verecektir. Doğal anti-stres garantisi.

PP-gun, hiperin ve HTC-Tracker

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 SP1 veya daha yeni İşlemci: Intel Core i5 4590 veya AMD FX 8350 veya daha büyük Bellek: 8 MB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 970 / AMD RADEON R9 290 eşdeğeri veya daha büyük Depolama: 2300 MB Mevcut alan Ses kartı: Windows uyumlu ses kartı Ek notlar: OCULUS TOUCH ile HTC-VIVE veya Oculus Gerekli

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 SP1 veya daha yeni İşlemci: Intel Core i5 4590 veya AMD FX 8350 veya daha büyük Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 970 / AMD RADEON R9 290 eşdeğeri veya daha büyük Depolama: 2300 MB Mevcut alan Ses kartı: Windows uyumlu ses kartı Ek notlar: OCULUS TOUCH ile HTC-VIVE veya Oculus Gerekli
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
48
TELİF HAKKI İHLALİ