Opus Magnum Full İndir (v11.14.2020) Oyun indir

opus magnum full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Opus Magnum, Zachtronics, Spacechem, InfiniForafury ve Shenzhen G / Ç yaratıcıları olan en son açık uçlu bulmaca oyunudur. Dossions, .... makineleri tasarlayın ve oluşturun.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Zachtronics

Publisher: zachtronics

sürüm tarihi: 7 Aralık, 2017

tür: bulmaca, simülasyon, bina

"Simyasal mühendislik, medeniyet olmayacaktı, medeniyet olmayacağını söylemek abartı değildir."

Üretiminin en umut verici simyası olarak selamladı, Anataeus Vaya, kentin eski evlerinin en eski ve en zengin olan House Van Tassen'in baş simtisi olarak kabul etti. Ancak, ailenin zengin cephelerinin arkasında gizlenen tehlikeler ve tek başına simya her sorunu çözemez.

OPUS Magnum, Zachtronics, Spacechem, InfiniFinifactory, TIS-100 ve Shenzhen G / Ç'sinin yaratıcıları olan en yeni açık uçlu bulmaca oyunudur. İaber Mühendisinin Karmaşık, Fiziksel Makinaları - Simyasal Mühendisin En Gelişmiş Aracı - ve hayati çözümler, değerli taşlar, ölümcül silahlar ve daha fazlasını oluşturmak için kullanın.

Tasarım Makineleri - Programlanabilir silahlar, özelleştirilebilir izler ve Van Berlo'nun tekerleği ve animismus gliketi gibi daha ezoterik cihazlar dahil olmak üzere çeşitli bileşenler kullanarak simya işlemleri yapan makineler tasarlayın ve oluşturun.

Açık uçlu bulmacalar - Oyunun zorluklarına en basit, en hızlı ve en kompakt çözümleri oluşturmak için arkadaşlarınıza ve dünyaya karşı yarışın. Zarif tasarımlarınızın animasyonlu GIF'lerini ihracat yapın.

Steam Atölyesi - tam buhar atölye entegrasyonu ve kullanımı kolay bir bulmaca editörü ile kendi bulmacalarınızı yapın ve paylaşın. Zachtronics tarafından küratörlüğünde, prestijli Alchemical Mühendislik Dergisi'ndeki en iyi kullanıcı tarafından sunulan bulmacaları oynayın!

Zengin Hikaye - entrikalar ve koyu grafikler kentin eski evlerinin etrafında girdiniz. Bilim olarak bilinen hemen hemen her şeyi yaratma gücünü tutan elchemists, oldukça aranıyor ve oldukça tehlikelidir.

Solitaire Minigame - Alchemical Mühendisliği odak ve konsantrasyon alır. Sigmar'ın bahçesi olan orijinal bir simya merkezli solitaire oyunu ile bir mola verin. Her oyun kazanılabilir, ancak her oyun kazanılmayacak ...

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8/10 İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: 1366 x 768 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 600 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows Vista / 7/8/10 İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 1920 x 1080 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 600 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
31
TELİF HAKKI İHLALİ