Orbox C Full İndir Oyun indir

orbox c full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. ORBOX C - Kutuyu dış mekanda sıçrama. Bombaları darbe, buz kır, küre topları, sensörleri ve daha fazlasını etkinleştir! Oyun kolay başlar ve yavaş yavaş gerçek bir zorlukta büyür ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: wins_84, Gamebalance

Publisher: wins_84

sürüm tarihi: 28 Aralık, 2016

tür: bulmaca

Genel Bakış

Orbox C, birçok seviyeye sahip bir bulmaca oyunudur. Bir bilim-fırıldaklı bir grafik, iyi ses ve müzik ile yapılan oyun. Kontroller basit ve duyarlıdır. Seviye tasarımına büyük çaba sarf ettik.

Görevleri tamamlamak için Orduvarı çeşitli bloklar arasına taşıyın. Birkaç misyon türü var. Her pakette 30 seviyeli 8 paket. Genel olarak 240 seviye. Yeni heyecan verici mekaniği ile oyuna daha fazla seviye paketler eklemeyi planlıyoruz!

Aşağıda, oyunumuzu oynamak için anahtarlar verdiğimiz YouTubers'tan birçok yorum görebilirsiniz. Ve düşünebilirsiniz - "Onlara güvenebilir miyim?" Öyleyse bunu anlatalım. YouTubers'ın iyi olmasını asla istemiyoruz. Kendi başlarına ne yapacağınıza karar verirler. Bazıları bile e-posta metnimizi videolarında gösteriyor (neden?). Yani her şey burada çok açık. Genellikle cevap alırız - "Tamam, oyununu deneyebilirim, ama seni uyarıyorum, sadece dürüst görüş vereceğim ve bir şey sevmiyorum o zaman söyleyeceğim. Eğer senin için sorun değilse, bana anahtarı gönder ". Ve evet bu bizim için tamamen tamam. Çünkü oyunumuzun gerçekten iyi bir bulmaca olduğunu düşünüyoruz.

Anahtar fetürleri: Kolay Ortalama Normal Zor Kolay 2 Hız Doldurulmuş Bonus

Minimum: OS: Windows XP, Windows 7, Windows 8 veya üstü İşlemci: 1.2ghz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 128MB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 100 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
60
TELİF HAKKI İHLALİ